SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
a dlaczego nie NO
ja bym sia nad tym zastanowil
albo te blistry KA
to albo to bym wybral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
ka + nobooster

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ja bym cos z blackline jechal ;]
Moze jak koniecznie krete chcesz to hyperfusion?
Chociaz to na zakonczenie cyklu mi nie pasuje raczej.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
FU - ja brałbym Kre w dużych dawkach.Tak jak napisałeś po 10 kapsów styknie.Sam na lipiec planuję Kre po ok.10kapsów dziennie + jeszcze coś.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, że nie ma bardzo sensu brać w ten czas KA bo przecież przejdziesz na długą suplementację tym środkiem, myslę że pomysł z czymś w rodzaju KO jest dobrym rozwiazaniem- choć mam wątpliwości czy rzeczywiście nie za krótko na taki supel, choć w sumie można spróbować, np. stak z przewagą jabłczanu może już słabo wejść choć z racji na długość tej fazy teoretyczne mógłby być najlepszy bo wchodzi najszybciej/no ale czy w tym przypadku wejdzie/, w sumie trudno na taki okres coś na 100% dobrego wkleić- chyba że ester/będzie to coś w rodzaju "pomostu" pom,iędzy końcem cyklu na stakach a początkiem stałej suplementacji na KA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
apok, ciezko mi powiedziec czy przejde na stala suplementacje, mam chetke na storma z shockiem w okolicach lipca-sierpnia wiec troche by mi to nie pasowalo

KA wydaje mi sie najsensowniejsze - polaczyc z jakims boosterem i bedzie spoko - takie "dokonczenie" cyklu

praktycznie gdybym wzial knockouta i dorzucil do tego KO to mialbym uboga wersje horse power - co tez wezme pod uwage

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli nie będziesz robił stałej suplementacji to zrób właśnie tak jak mówisz- wrzuć KA i NO- boostera, a potem przerwa i kiedy sobie zaplanujesz kolejny cykl. -tak będzie najlepiej bo żaden praktycznie stak nie będzie wielkim nowum na 15 dni, ew. mógłbyś dokończyć na tym samym co teraz jedziesz, ale myślę że pomysł z ka i boosterem będzie również dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
duze dawki ka i dobry nobooster stosowany także w dni nt i jedziesz

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
a mam pytanie KA w mega kapsach z KO jak połaczycie (chcekupic 2 KO) i do tego KA zeby wszło tak z 50 dni, tylko jak brac i ile opakowan kupic

Fizjoterapeuta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
FU:

ja proponuje podobnie jak banan nitro II + KA i wtedy jedna porcja to 10 gram nitro II i 2 kapsy KA wychodzilo by mniej wicej podobnie jak przy Hp czyli: 1,5g KA, 1 g estru, 1,5 g jabka + dodatki w porcji


Kozik:

T: K.O przed treningiem , KA po
NT: K.O. rano , Ka w porze treningu

dwie puchy K.O. i jedna KA starcza ci na ok. 60 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAFFEINE100 tab 200mg

Następny temat

PROSZĘ ROZPIŚCIE MI TE PRODUKTY ! ! !

WHEY premium