SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny szalony pomysl :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
jeszcze jakis czas temu pisalam o tu o moim planie z glukoza w proszku , kompletny nie wypal (prawie nic nie jadlam zas nadrabialam glukoza rozpuszczona w wodzie) owszem schudlam 5 kg w 4 dni ale szybko wrócily... :) wiadomo jak to przy takich pomyslach :)
ale teraz mam kolejny pomysl :) ocet jablkowy jest okropny ale hamuje apetyt wiec polece go osobom "niewrazliwym" na smak i zapach.
poszly do mnie plusy błonnika i zamierzam polaczyc to z octem jablkowym (jest na bazie naturalnej wiec nie szkodzi)
tylko za mocno na mnie nie krzyczcie ;p

Płeć: Kobieta

Wiek: 17

Waga: 106,6 ;(

Wzrost: 175

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: wczesniej znikoma teraz srednia ;)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rowerek, chodzenie

Odżywianie: nie jem, nie jem... JEM ! ;)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nic

Stan zdrowia: zdrów (prawie)

Preferowane formy aktywności fizycznej: 24/7 ale w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ?

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: co sie da ;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
wiem.. i nie mam urazu za wypowiedzi. prawda niby waze ile waze ale po mnie tego nie widac, ale tu nie chodzi tylko o wyglad ale i zdrowie (wiem jak mozna mowic o zdrowiu kombinujac jak ja z odchudzaniem). naprawde szczerze dziękuje za wypowiedzi, podpowiedz i ogolnie za chec wyrazenia zdania ... i za kompement :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Kombinuj dalej ! Kilogramy oczywiscie same zgina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywianie : niejem, nie jem... JEM ! ;)
I dlatego ważysz 106kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Za bardzo nie rozumie tematu albo masz taki dziwny pomysł że nie wpadło mi to do głowy.

Jak wygląda twoja dieta? bo chyba nie masz zamiaru pić tylko octu jabłkowego


Właśnie przeczytałem twój wcześniejszy post:

https://www.sfd.pl/Glukoza_w_proszku__ile_jak_kiedy_-t426117-s2.html

i zastanawia mnie jedna rzecz, kilka osób w tamtym temacie Ci pomogło i ułożyło trening. Pisałaś że masz ścisłą diete i trenujesz a tu po 2 miesiacach wpadasz na kolejny szalony pomysł.

Jak dla mnie to masz słomiany zapał. Jeśli chcesz na prawde schudnać to zastosuj się do rad udzielonych Ci już wcześniej.
A szalone pomysły to wiesz..... nie tutaj.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2008-10-29 12:58:31

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
macie racje... zapal to ja mam do kitu... ;/
mam dolka postanawiam cos zmienic,,, idzie zaje.biscie a
po kilku dniach znow opadam z sil... i tak w kólko.wiem ze
brzmi to banalnie ale juz tak mam. mam strasznie slaba wole.
gdybym mieszkala w miescie to chociaz na basen chodzilabym a tak nici z tego. bieganie ? probowalam... zostaje mi jednynie cwiczenia w domu. tylko jakie. a co do pomyslu to wiem ze to kompletna durnota. oczywiscie nie zamierzam pic samego octu. znalazlam w którym z postow o kostku który schudl 20 kg w 6 tyg i zaciekawil mnie ten jadlospis. moze watro spróbowac?
nie umiem trzymac diet do których potrzebne sa produkty do których nie mam dostepu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A gdzie tu diety z produktami do ktorych nie masz dostepu?
wiesz przy twojej wadze to wystarczy troche samozaparcia i zarys 10przykazan zywieniowych by schudnac.

Chcesz troche kopa to zaloz dziennik treningowy, tam jest troche lasek odchudzajacych sie, ale prosze bys zakadajac go miala swoj pomysl na diete i cwiczenia a w trakcie moze ewoluowac

https://www.sfd.pl/Dzienniki_Treningowe-f162.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
obliques myśle że z brakiem dostępu do jedzenia chodziło o to że nie ma go akurat w domu.
No bo nawet mieszkając na wsi idzie trzymać diete, i nikt nie mówi o tym aby jeść ciągle to samo.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wsi to wystarczy łuk i w kury u sąsiada strzelać Na pewno zdrowiej niż kupować solanki z szynką w sklepie.
A co do tego gościa co schudł 20kg w 6 tyg. to trzymaj się z daleka od tego sposobu odchudzania. Przy takim deficycie kalorii będziesz miała omdlenia, będą Ci włosy wypadać, osłabisz kości i różne takie.
Nie masz blisko siłowni - wymyśl inną formę ruchu. Szybkie marsze, marszobiegi, ćwiczenia siłowe w domu w oparciu o to co masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
ehh moze podrzucicie mi jakies pomysl jak pozbyc sie tego czegos zbednego ze mnie ? }:D proooooosze ;\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
jest problem bo nikt nie ma kur ;p wies tez eweoluowala i nie wszyscy mieszkajacy na wsi maja gospodarstwa;p
niestety do silki nie mam dostpu... uroki wsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wodyn je glownie twarog i jaja tez sie da, nie wazne satracza zrezygnowac z oczyszczonych weglowodanow i zmniejszyc ich ilosc generalnie, ale to juz wiesz.
Przykladowy trening silowy masz w moim podpisie trening z pilka.

A wszelkie marszobiegi jako ruch min 3x w tygodniu sa dla ciebie na najblizsze -20kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

Dieta do ocenki

WHEY premium