SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobiety trenujące mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2762
Haha co jakiś temat kobiet dotyczy to prawie zawsze schodzimy i tak do tego samego;)) Wiecie o co mi chodzi;))

"Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki"
"On the street nobody can hear you tap out"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Tamta kobieta z filmiku jest totalnym hardcorem ale nie myślcie się że będziecie tak dostawać na treningach (dla tych do jeszcze nie trenują) zazwyczaj an sparingu nikt nie dąży do nokautu każdy woli se dłużej po sparować niż wykończyć partnera w parę minut chyba, że twój partner zna twoje możliwości a ty jego wie ile możesz wytrzymać to se można poszaleć. A co do tego ochraniacza na jaja to wole żeby mnie obcierało niż przyjąć kolejnego bolesnego buta w krocze chyba każdy woli kto tego doświadczył.

Zmieniony przez - daniellew w dniu 2009-12-31 17:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112
Pomóżcie wybrać. Jaka sztuka walki była by bardziej odpowiednia dla 18-latki Muay Thai czy Mma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
idź na trening tu i tu:) i sama zobaczysz co będzie bardziej odpowiednie dla Ciebie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
MMA to formuła walki, nie SW- tyle w kwestii formalnej
A trenuj to, co Ci się bardziej spodoba, można też połączyć obie opcje, albo dodać MMA po np. roku MT (pewnie poczujesz się pewniej, mając już podstawy walki w stójce).

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112
Z ciekawości pójdę na kilka treningów MMA i MT, chociaż skłaniam się do tego by najpierw dobrze opanować MT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Mam pytanko ciężko by było nadrobić MMA teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Nie rozumiem w jaki sposób nadrobić ? Rozwiń to trochę jeśli możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Chodzi mi oto iż w danym czasie rozpoczynają sie treningi coś w podobie do roku szkolnego i ktoś kto trenuje np. od teraz czy musi w jakiś sposób nadrobić tzw. materiał z treningów aby być na poziomie z grupą
jest w ogóle coś takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie większość sekcji zamknęło już nabór i raczej już nie ma możliwości zapisu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Grabowski: Jestem trenerem i zawodnikiem w jednej osobie

Następny temat

Don Frye wygrywa na gali Shark Fight 4

WHEY premium