SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobiety trenujące mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Taa ale mały problem kolega mieszka zagranicą

Zmieniony przez - olka0797 w dniu 2009-12-13 22:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
nie wiem ja bym poszedl pocwiczyc na jeden trening zobaczyl czy wogole o to mi chodzilo i czy mi sie podoba. A nie myslalas o trenowaniu BJJ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
BJJ też jest bardzo ciekawe a wiesz może gdzie w Bydgoszczy można trenować BJJ oraz koszty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Ale osobiście bym wolała MMA lub coś w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
http://www.espadon.bjj.pl - BJJ bydgoszcz
http://mma-km.pl/?page=1 - mma bydgoszcz. Widac jest troche pan w bydgoszczy ktore trenuja mma

Zmieniony przez - rahbjj w dniu 2009-12-14 00:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3407
"Bo większość facetów lubi się wyżyć i boi się ćwiczyć z kobietą, boją się, że zrobią jej krzywdę ( no tak, to baba, zaraz będzie płakać, bo ją mocniej szturchniesz...)."

Mamusia uczyła mnie że nie można bić dziewczynek .

Ja pozwolił bym trenować córce MMA ale dla samego faktu trenowania bo na zawody to nie wiem czy bym ją puścił i o ile miał bym pewność że trener jest mądrym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
mr_kultura moja wypowiedź dotyczyła nie dawania ulg podczas treningów ( w znaczeniu- masz dać z siebie wszystko, tak byś czuł-a, że się nie obijasz, bo niestety dużo osób ma do tego tendencję). Co zaobserwowałam- to nie dziewczyny pierwsze odpuszczają, są często bardziej wytrzymałe i zadziorne niż faceci ( a może to takie ambicje hmm).

Wypowiadam się tylko w swoim imieniu- nigdy nie miałam problemu ze strony rodziców, że wybrałam takie a nie inne treningi. Widzieli i widzą, że sprawia mi to przyjemność i ze swej strony dają mi od zawsze wiele wsparcia i dopingują a nie odciągają. Owszem na początku był strach i pewne obawy, ale moja zadowolona mina, energia i radość, którą odczuwam po każdym treningu uspokoiła ich :)


Jeśli rodzice się boją- warto ich zabrać na trening, niech porozmawiają z trenerem itd.

Najważniejsze jest, by trenować to w czym się człowiek spełnia i realizuje, także ?Olka idź na treningi, różne, nie ograniczaj się do tego, co ktoś Ci proponuje albo mówi, że jest najlepsze. Sama musisz odnaleźć to " coś" co sprawi, że będziesz czekała na trening:) Powodzenia w poszukiwaniach i potem w trenowaniu.


mr_kultura- czasami warto poszerzać swoje horyzonty myślowe i utarte schematy:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
wiecie gdzie w Bydgoszczy można trenować MMA lub coś w tym stylu ?
postanowiłam pochodzić i popatrzeć ale chcę najpierw zobaczyć jak jest na MMA


Zmieniony przez - olka0797 w dniu 2009-12-14 18:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
masz link do strony mma bydgoszcz wyzej tam jest adres...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Ostatnio słyszałam że na Zawiszy można trenować to prawda ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Grabowski: Jestem trenerem i zawodnikiem w jednej osobie

Następny temat

Don Frye wygrywa na gali Shark Fight 4

WHEY premium