SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa prawda czy mit ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
no dzieki, dzieki, planowalem wlasnie falowy trening zeby nie na maxa nie robic ciagle, od pol roku robie mase ;) moze mi Pan Ekspert jeszcze doradzi jak robic rzezbe ramion ? taki temat poza watkiem, dorobilem sie łap 43 cm, ale przy mininamlenj rzezbie, i to wyglada jak wielka salami ;) na rzezbe dluzsze przerwy, i z 5 seri po 12,l0,10,8,8 ?

Massa rządzi , masa radzi, masa nigdy cie nie zdradzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Krzych666 powiedział mi, że nie ma sensu zmiany ćwiczenia dobrego, które dobrze ci "wchodzi" na ćwiczenie, które będziesz robił byle jak tylko po to aby dać niby to nowy bodziec. Mądrze to powiedział

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie nazwalbym tego "madrze powiedzial" tylko wytlumaczył ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Wytłumaczył mi mądrze...

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
przeczytaj plan krzycha666 o klatce . Jesli idzie Ci bardzo dobzre to nie musisz nic zmieniac jednak jesli zauwazyles ze jest zle zmien cos to chyba proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie oto mi chodzilo qbazz %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
A o co?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no ze jak ktos ma jakies nawet male pojecie o anatomii i fizjologii miesnia to wie ze nie trzeba zmieniac cwiczenia. jak pisalem - miesien to nie jest istota zywa ktora sie znudzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Aha... looz

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
f***master czyli uwazasz ze najlepiej jest klepac ciagle te same cwiczenia i bedzie lepszy efekt niz je zmieniajac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak polaczyc??

Następny temat

Proszę poprawcie mój trening "masowy"

WHEY premium