SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

killyou, masa na HST FBW, dieta, suplmenety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 670
Z unikaniem tłuszczy właśnie mi chodziło o masło lub margarynę...
Ze stawami nie mam problemów, rozciągam i rozgrzewam w miarę dobrze, bo do tej pory nic złego się raczej nie działo. Zastanawiam się nad profilaktyką 'Flexit drink - 400 g' bo aktualnie robię masę i uważam, że lepiej dmuchać na zimne :)

Zastanawiam się na suplementacją Omega-3, ale jem już tran, zmielone siemię lniane do shaków, orzechy włoskie, arachidowe i nerkowca, sporo jaj całych, oliwa z oliwek sporadycznie i smażę na oleju rzepakowym, ryby niestety rzadko, rozglądam się także za masłem orzechowym z FA 1kg, więc raczej chcę to uzupełnić dietą, ale nie wiem czy wszystko to co podałem jest źródłem O-3 i ile powinno się przyjmować EPA/DHA (2g w sumie?).
Jakiś suplement polecasz? Bo szukam, czytam i wszędzie tego EPA/DHA mało albo w ogóle o tym nie piszą.
Pozdro

umrzeć tak jak się żyło- szybko, nic nie przeciągać, takie życie nie ma sensu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Orzechy arachidowe staraj się wyeliminować. Masło jak najbardziej, może być. EPA + DHA z suplementacji 1-2g w zupełności wystarczy. Profilaktycznie możesz stosować Flexit Drink.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 670
Wymagana jest suplementacja DHA + EPA? Nie ma tego w wyżej wymienionych produktach?

umrzeć tak jak się żyło- szybko, nic nie przeciągać, takie życie nie ma sensu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jakich produktach?

Zmieniony przez - domer w dniu 2015-01-15 16:52:13

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 670
było 'podpunktach', więc raczej pisane na szybko :P

" zmielone siemię lniane do shaków, orzechy włoskie, arachidowe i nerkowca, sporo jaj całych, oliwa z oliwek sporadycznie i smażę na oleju rzepakowym"

dostałem w prezencje Creasteron z Hi-tec, brać po treningu i w dni NT (kiedy?) czy tylko po treningu?
po nim po ok 40 min mogę zjeść standardowego kurczaka z ryżem?
Przypominam, że wciąż robię masę.

Zmieniony przez - kill8you w dniu 2015-01-19 00:14:32

umrzeć tak jak się żyło- szybko, nic nie przeciągać, takie życie nie ma sensu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Siemię lniane, czy orzechy to kwas tłuszczowy ALA. EPA i DHA jest tylko w tłustych rybach morskich.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 670
Witam,
dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na czczo (redukcja), ale nie wiem czy to się liczy na czczo skoro wypiłem 10g flexita na stawy + przedtreningówkę + AAKG + 5g BCAA. Zaczynam z IF i nie wiem czy tak to może wyglądać. W połowie treningu brałem też 5g BCAA i beta alaninę. Czułem się dobrze pomimo ok 2h treningu, siły raczej nie ubyło, a jak już to nie tyle ile można by się spodziewać.

Jak mam policzyć kaloryczność smażonej beztłuszczowo piersi z kurczaka? Nacieram tylko olejem rzepakowym patelnię i ścieram ręcznikiem papierowym.

Jakie jest dobre źródło błonnika? Bo aktualnie mam niedobór.
Pozdrawiam

umrzeć tak jak się żyło- szybko, nic nie przeciągać, takie życie nie ma sensu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Flexit lepiej pij w czasie okna a przedtreningówka bez węglowodanów. Dobrym źródłem błonnika są otręby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 670
A jak jest z BCAA? Można? Powinno się?
Po treningu już wypiłem creasteron bez dodawania BCAA.
Niestety nie byłem zadowolony z pompy po AAKG. To wina tego że na czczo czy może akurat trening 3x5 powtórzeń zwinił?

umrzeć tak jak się żyło- szybko, nic nie przeciągać, takie życie nie ma sensu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Nie każdy czuje pompę po argininie. Zależy też od specyfiki treningu.

http://potreningu.pl/articles/1925/intermittent-fasting--czy-w-trakcie-postu-warto-brac-bcaa 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokokaloryczna dieta pomocy.

Następny temat

masa rozklad makrosow

WHEY premium