SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań odnośnie diety.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Aa no dobra Jeszcze jedno czy przed treningiem szamac tez kuraka/indyka te 150G + 50G ryzu? Dodam ze pi każdym treningu silowym bd kręcił aeroby z 20-30min na biezni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby jak już to rób w DNT, a nie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Pdobno po lepiej bo brak glikogenu i trzeba sie mniej narobić:) ale jjak uwqzacie . Stawiam na wasze zdanie. Pozatym po aero w DNT bd robil brzuch , dobra opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli redukuje to aeroby po treningu mogą być, imo przed BCAA łyknij

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Ok. Zabieram sj za lwkture a Was prosze o rade z tym jadlem co najlepiej szamac przed treningiem. Bcaa -obowiazkowo jest xplode olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Przeczytałem i sam nwm co o tym sadzic:// moze niech wypowiedza sie inni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
To jak!?:) Przepraszam za spam, ale odświeżam. Doradzi ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
przeczytales bez wnioskow?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Chyba tak. Przeczytalem i nie wiem. Duzo osob mowi ze po silce 20min aero jezeli ma sie aminokwasy to juz wgl. Ja mam bcaa xplode wiec nie wiem . A Ty jak polecasz? Po silce 20min aero czy w DNT np. O 17 jakos 45min? Aero naczczo odpadaja. Jedynie w sobotę. W tyg sql więc odpada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz kreatynka.

Następny temat

zrzucanie masy tłuszczowej

WHEY premium