SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy zacząć

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
Witam
mam 15 lat rok temu cwiczylem na sucho sobie z 7 miesiecy wszystko dobrze szlo ale gdy cos robilem w domu nachylając sie dluzsza chwile bolal mnie kregoslup . I mam pytanie kiedy najlepiej zaczac cwiczyc w jakim wieku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62318 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777900
Jeśli rozażnie podejdziesz do tematu to 15 lat jest dobrym wiekiem do treningu przy czym trzeba dbac o technikę wykonania i nie używać ciężarów przekraczających masy ciała , dobrze się rozgrzewać a najlepiej jak byś miał kogoś kto Ci pomoże w poczatkach na siłowni

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
silownie ma zrobiona brat cioteczny chodzi do niego tam pare kolegow wiec z tym zeby ktos pomagal nie ma problemow a kiedy w jakim wieku mozna tak ostro zabrac się do cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
mysle ze jak masz 17lat to juz bedzie ok a teraz cwicz tak jak koleg wyzej napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
czyli machac sobie malym ciezarem np. wyciskanie 38 kg x12 42kg x10 46 kg x8 i 52 kg x6 nie wysilac się i nie katowac spokojny trning tak ?? a nic mi nie bendzie jesli cwiczelem jak mialem niecale 12 lat i się szarpalem a teraz jak cos robie to mnie kregoslup boli nie przejmowac sie tym ?? po treningu nic mnie nie boli chyba ze mam zakwasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie treningu.

Następny temat

Barki

WHEY premium