SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłopoty 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Robie serie 10x8x6x4x4 ciezarem 82,5kg na ławce prostej.
Na maxa wyciakam 97,5kg .wszyscy mi mowia ze kiepsko to mi sie przekłada. Mówia ze powinienem wziasc zdecydowanie wiecej tak ze 120kg na maxa. Mam 177wzrostu.80kg
pomożcie

spoks-koks

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"a jak mylicie o tym ze ćwicze 6 miesiecy wyciskam na ławce prostej 97,5kg i mam w bicepsie 37,5cm wcześniej miałem 34cm. co sadzicie o tych rezultatach i takim czasie?"

Chcesz się pochwalić czy wyżalić ?

To jest dział do zadawania konkretnych pytań a nie do luźnych gadek w stylu "czy to dobrze czy to źle". A że "powinieneś wyciskać więcej" ? Ja też powinienem być bogaty a nie jestem - i co mam zrobić ?

Zanim zadasz pytanie - zastanów się, czy prywatny czas jaki poświęcą ludzie na udzielaniu ci odpowiedzi będzie sensowny w porównaniu do przydatności tej odpowiedzi dla ciebie. Jeśli nie potrzebujesz pomocy - to po co zakładasz temat ?

Nawet nie ruszyłeś dupy, żeby wypełnić swój profil - ale jak nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 8 minut to popędzasz innych. Następnym razem będzie ban i wypad z forum.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-10-27 05:13:01

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
ale jakie jest pytanie ? Bo z twojej wypowiedzi nic nierozumie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
ale po co zalozyles nowy temat ??? nie mogles pisac dalej w tamtym??? chyba ci juz tam wyjasnili twoj klopot w sumie to nawet zaden klopot wiesz o jakim ciezarze mowisz ??? przy takich ciezarach nie mam takich przeskokow sily juz jak przy mniejszych

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2701
Nie rozumiem o co Ci chodzi. W czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
a jak najlepiej robic serie?
bo ja robie 82,5 (stały) 10x8x6x4x4x.

spoks-koks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
to machnij tymi 82 kg w 5 seriach bo widze ze tyle robisz po 10 powtorzen i wtedy bedziesz wiedzial czemu nie bierzesz tyle i to moze nie bedziesz brac dalej te 120

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
dzieki.
jaka kreatyne bys polecał?(chodzi o monohydrat)
bo ja uzywam x-treme creatine firmy inkospor.
słyszałem ze po jakims czasie trzeba zmienic kreatyne na inna gdyz juz ta stara słabiej sie przysfaja ?
czy to prawda?

spoks-koks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
po pierwsze nie prawda tylko trzeba robic przerwy tyle ile brales i nie mozesz jechac nie wiem ile na tej krecie mysle ze 2-3 cykle w ciagu roku wystarczaja ja polecam mega capsy olimpa po drugie nie ten dzial.

Zmieniony przez - gymguy w dniu 2007-10-26 18:32:05

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
miesiac biore i miesiac robie przerwy od kreatyny.

spoks-koks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
zalezy jak tam sobie to ulozyles wszystko ale z tymi pytaniami to do tego dzialu powinienes isc tu sie omawia trening a nie suplementacje
https://www.sfd.pl/suplementy/ 

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
a jak mylicie o tym ze ćwicze 6 miesiecy wyciskam na ławce prostej 97,5kg i mam w bicepsie 37,5cm wcześniej miałem 34cm. co sadzicie o tych rezultatach i takim czasie?

spoks-koks

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proźba

Następny temat

----===DOBRY TRENING===---???

WHEY premium