SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie zaraz po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FabioBB masz soga

Zibi001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
ja robie cos takiego:
Mleko w proszku, zoltko z jajka kurzego, troche soku z czarnej porzeczki, troche zwyklego mleka miksuje i pije po treningu, Co o tym mysliscie ?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Ja natychmiast po treningu wypijam jakies 40-50 gr glukozy z miasznej z woda. A pol godziny potem 40gr bialka srewatki zmiesznej z mlekiem.

W jakims opracowniu naukowym czytalem , ze tak wlasnie jest najlepiej robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Odnosnie posilku potreningowego - po zapoznaniu sie z opiniami na sfd postanowilem zmienic banany na wafle ryzowe. Mam jednak pewien problem. Koncze trening dosyc pozno, 21.00-22.00, tak wiec nastepny posilek po potrenigowym jest juz w zasadzie ostatnim posilkiem przed snem (ok.23.00). Nie moge wiec juz ladowac sie weglami na noc. Zazwyczaj wsuwam chudy twarog 200g, lub 1 tune, lub 200g makreli. Czy tak jest OK?


no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jesli cwiczysz na mase zjedz koniecznie wafle a pozniej samo bialko. Jesli robisz rzezbe odzywka musi wystarczyc.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Nie jestem orłem jeśli chodzi o dietę, ale czegoś tu nie rozumiem.
Wszyscy polecacie po treningu te wafle ryżowe. Nie jestem pewny, ale chyba ryż zawiera węglowodany złożone? Ja natomiast gdzieś wyczytałem, że po treningu organizm musi odbudować zapasy glikogenu. W tym celu tuż po treningu potrzebuje weglowodanów prostych, gdyż zbyt dużo czasu zajmuje mu rozkładanie węglowodanów złożonych. które są dobre ale w następnej kolejności.
Reasumując tuż po treningu powinno się dostarczyć węglowodanów prostych np. kanapka z dżemem i miodem.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam

Ziolek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Sadze ze weglowodany spozywane powinny sie charakteryzowac jak najwyzszym indeksem glikemicznym, a wafle mam 133, dlatego je polecam.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
wafle ryżowe zawieraja ryż dmuchany który ma wysoki eIG i jest zaliczany do wegli prostych.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
JA POWIEM TAK PO TRENINGU NAJLEPSIEJSZE AMINOKWASY !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135
A ile tych wafli proponujesz zjeść..?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZNOWU BRZUCH

Następny temat

coca-cola

WHEY premium