SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie a areoby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1834
witam . mam takie pytanie zaczynam obecnie redukcje i w dni nie treningowe dorzucam aeroby tylko nie wiem kiedy je wykonywać. sytuacja wygląda tak ze z pracy wracam przeważnie koło 18 i jem obiad to czy robić te aeroby po objedzie czy przed? z góry dzięki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Lepiej byloby zrobic przed. Najwyzej BCAA przed wypic ale koniecznosci nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
obojętnie- rób wtedy, kiedy ci pasuje. jesli to bedzie po posiłku, to poczekaj z 1,5-2h, aby nie czuć dyskomfortu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1834
a jeszcze mam takie pytanie nie wiem czy powinienem zadawac je w tym dziale ale nie chce zakładac innego tematu. na redukcje mama zamiar wsiąść BCAA i dołożyć brzuszki po normalnym ciężkim treningu oraz dorzucić aeroby w dni nie treningowe czyli aeroby 3 razy w tyg i czy waszym zdaniem to wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Możesz na poczatek robic 3x w tyg , zobaczysz jakie będą efekty,najwyzej zwiekszysz..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leszcz

Następny temat

Bezmiesna dieta?

WHEY premium