SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaranie a silka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano chcialbymsie dowiedziec czy jaranie przeszkadza w budowaniu masy miesniowej spotkalem sie z taka opinia ze cana wysusza miesnie a inni mowia ze je rozluznia dziekuwa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem palonko od czasu do czasu dobrze robi, bo masy napewno po paleniu nie ubywa przekonalem sie o tym na wlasnej skorze.ale jesli ktos ma odmienne zdanie to niech sie wypowie.chetnie poslucham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
palenie obniza chwilowo poziom testosteronu, aczkolwiek jaram dzien w dzien od dluzszego czasu i jakos mi to w niczym nie przeszkadza

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
Jaram od prawie 4 lat a od 2 prawie dzien w dzien i niesadze aby miało to jakis negatywny wpływ na mase miesniowa chociarz utrudnia utrzymanie diety bo wiadomo zawsze chce sie cos słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
zależy czego jaranie ??!
bo np. zielone zwalnie troszke akcje serce .. obniże ciśnienie .. więc wiesz .. jak sie zbuchasz .. i będzies zpruubował coś wyczynić na siłowni to będziesz miał problem .. 3 razy machniesz sztangą i będziesz padał ze zmęczenia

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
słyszalem zejak sie rara dzien w dzien powoduje wychódzenie i wiotczenie miesni.co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Z moich wlasnych doswiadczen wiem ze o ile jaranie samo w sobie niepowoduje jakichs zmian w organizmie to jesli robi sie to czeto to nic sie niechce, a to napewno niesprzyja cwiczeniu i budowaniu masy. JAk sie dobzre zjarasz to se nawet jedzenia nierobisz bo ci sie niebedzie chcialo. Niemowiac juz o treningu. NAwet za kilka godzin jestes jeszcze ospaly, otumaniony i do niczego niezdolny. Jak jaralem wieczorem to rano niemoglem z lozka wstac i caly dzien mi sie rozkladal. A ze robilem tak przez caly rok to mi sie wszystko rozlozylo w pewnym momencie. Dlatego juz niejaram ( ale milo wspominam te chwile hehe

ps. raz probowalem robic trening zjarany hehe komiczne to bylo :)

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
no ja mam tak samo wczoraj sie skułem wieczorkiem to dzisiaj spałem do12 . a potem to za***icho mi sie spac czciało i wogule taki nieprzytoimny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
hehe skad ja to znam :) przez takie cos wiele rzeczy w zyciu stracilem . JAranie jest dobre o ile nierobi sie tego zaczesto.

Niedajcie sie w to wciagnac bo potem bedzie ciezko.

Powinnismy zalozyc temat : Wyznania Narkomana :) Moze ans wezma do rozmowy w toku albo urzekla mnie twoja historia hehe

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
mowie o paleniu pod wieczor tj 17-18 a nie przed silka

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3827
Mmmmmm kilka buszków po siłowni-nie ma nic przyjemniejszego

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


to kultura,z którą utożsamiam się i trwam w tym, moi ludzie,muzyka i blanty...


Strona klubowa- https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustenon!!!

Następny temat

Wino 10ml

WHEY premium