SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks ,siłka a metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2245
Witam Chce brac metka jest to mój pierwsze saa problem w tym ze teenuje boks 2 razy w tygodni i siłke 3 razy w tygodniu gdy bede brał metke odstwic na bok boks?? czy pomoze mi?? np na nogi??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
nie ma co odstawiac boks moze posluzyc jako forma aerobow =]

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak 89 to twoj rocznik to trenuj sobie dalej ale na czysto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
własnie to dobre pytanie trenuje bjj i vt 2 razy w tygodniu 2 godizny traktuje to jako aeroby <ciężkie aeroby > i nie wiem czy mam sznase zlapac jakas mase czy nie oprucz tego oczywiscie 3 dni w tygodniu silka :)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
Trudne jest rozbudować masę przy intensywnych treningach SW ale wszystko sie da ;] Dieta ze sporol nadwyzkol kalorii + dobre suuple , Koks i rośniesz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2245
myslałem ze boks moze na nogi mi cos da?? bo ma w***** chude nogi:/ ale nie wiem czy cos da czy nie?? pomózcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
to nogi zacznij normalnie na silowni cwiczyc... :)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez sie za przysiady jak chcesz rozbudowac nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Silownia moze byc dodatkiem do SW... im wieksza masa tym mniejsza szybkosc,zwinnosc.
Zreszta widac u zawodowych bokserow ze nogi maja o wiele mniej rozbudowane niz pozostale partie, co nie oznacza ze ich nie trenuja.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serce? czy co?

Następny temat

Iniekcja w udo - długość igły

WHEY premium