SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picie, jaranie, spanie a wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
Witajcie, mam dzis pytania cd pewnych zależności otóż

1.Picie PIWA a wzrost: Czemu z reguły osoby które piją conajmniej co 2 dni piwko są z reguły dość wysokie?

2.Jaranie gandzi a wzrost: Czemu osoby które często jarają trawkę są dość wysokie?

3.Spanie ( Długość snu) a wzrost: Czy zauważacie zależność na swoim przykładzie lub rodziny/znajomych między wzrostem a długością spania?


Proszę o tylko poważne odpowiedzi ;)

Pozdrawiam i sorki za dziwny temat ale proszę go potraktować poważnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1835
1,2 - masz jakies dowody naukowe?
3 - Istenieja dowody naukowe potwierdzajace ze dlugosc snu ma znaczenie na wzrost czlowieka (hormony itp)

Bierz od życia wszystko co możesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Też mi odp na pyt 1/2...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
podczas glebokiego snu wytwarza sie hormon wzrostu.co do 1 i 2 to wzrost glownie zalezy od genow a alkohol podobno hamuje wzrost ale w okresie dojrzewania czy cos:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Paliłem fajki od 13 roku życia do 21, piłem w miarę regularnie , a blanty palę jakieś 10 lat i mam 196cm wzrostu więc wydaję mi się że używki nie mają zbyt dużego znaczenia jeśli chodzi o wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie zależy od człowieka, jednemu zaszkodzi, innemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
wlasnie pytam czy z waszych obseracji mogloby wyniknąć że wbrew logice, picie i jaranie marihuany ma korzystny wpływ na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Picie raczej nie, bo alkohol zabija komórki, a nie tworzy, więc nie wiem, jak miałby stymulować wzrost. Na zielu się nie znam, ale pewnie też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Na pewno picie i ćpanie ma niekorzystny wpływ na wzrost, nie wspominając o innych negatywnych konsekwencjach na ludzki organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
12t34t
wlasnie pytam czy z waszych obseracji mogloby wyniknąć że wbrew logice, picie i jaranie marihuany ma korzystny wpływ na wzrost

moim zdaniem nie ma to żadnego wpływu no i znam dużo więcej osób niższych niż tych wysokich którzy często palą i piją, ale to też tylko dlatego że więcej jest osób niskich

i jak inni wspomnieli ma to z kolei negatywny wpływ na inne rzeczy ale w nadmiarze oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
mi chodzi o picie i jaranie w takiej luźnej ilości, tzn, 1-2 piwa lub 0,1-0,2 grama gandzi ; p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie a propo toniku. Pomocy

Następny temat

Kontuzja Łokcia / Co robić ?

WHEY premium