SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Irlandia-siłka/suple

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ej ludziska ,był ktoś z waś w irlandi? albo kogoś znajomy,znajomy znajomego? bo ciekawi mnie sprawa siłowni, sklepów z suplami i dostępności tych spraw, np cen itp.....bo w myrde wyszło tak ,że na 90% spadam na minimum 6miecha do roboty i prawde mówiąc z psychiką bez siłki bedzie cięzko ......jakby ktoś miał jakieś info to dawać.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2057
Comodore wiesz,wszystko zależy od rodzaju pracy....to raz....a dwa.....ja jadąc tam mam zamiar trzaskać nadgodziny ile tylko sił mi starczy....więc iść jeszcze dać czadu na siłce...ciężko pewnie będzie....

dziewczyny to najmocniejszy narkotyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Mam znajomego tam, jak tylko coś się dowiem, z pewnością napiszę. W Irlandii pełno Polaków siedzi, więc źle nie jest.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
mam kumpla w irlandi i jezeli o "suple" chodzi to brak totalny, silownie nie wiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
chyba MAGNETO sie do irlandii wybieral ale niejestem pewien

Zmieniony przez - sikorM w dniu 2006-04-23 14:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
A wiec tak: suple jak i SAA chodza bardzo drogo (jak na polskie warunki) jak na tamte zarobki to proporcjonalnie wychodzi podobnie...

Silownia srednio 50 - 80 euro / miesiac..moze Ci sie jednak tak trafic (co czesto sie zdarza - mi rowniez sie trafilo) ze uczelnia do ktorej uczeszczalem (darmowa szkola jezyka) posaidala silownie dla uczniow za free lub za jakies pare euro / miesiac (bardzo czesto spotykany przypadek)

Na brak miejsc do cwiczenia nie bedziesz narzekal bo silek troche tam jest..chyba ze jedziesz gdzies na jakas pipidowe gdzie psy d.upami szczekaja to w takim przypadku moze byc ciezko..

limit na bagaz w samolocie to 20 kg, jak zrezygnujesz z zarcia i ubran to spakuj 2 hantle po 10 kg i zawsze to cos bedzie))))

Good luck!

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Kolega siedzi tam. Karnet na silownie 40 eu, ale do tego trzeba zaplacioc ubespieczenie i skladke czlonkowska do klubu na rok. Ceny odzywek niewiele wieksze niz w polsce. Igiel w aptece nie kupisz, musisz sie zarejestrowac jako narkoman i wtedy bedziesz je dostawal za darmo Z SAA podobno tez ciezko. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Ja zapisalem sie do tej szkoly tylko po to by nie placic 75 / miesiac heh

a o suple pytaj w sklepach z "health food'em" bo sklepow sportowych z tego typu stuffem faktycznie jest tam bardzo malo..SAA czesto sprzedaja pacjenci na czatach w pokojach "irlandia" czy tam zalezy gdzie jestes..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Jesli jedziesz do jakiejs malej miejscowosci moze byc problem z silka. W duzej tez jest problem, jesli mieszkasz dalego od silki, bo komunikacja miejscka jest naprawde droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8150
zaplacilem 450 za rok- pelen wypas.
sklepow kilka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
e-lite'a sie spytaj

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Hahahahhahaha te same plany mialem przed wyjazdem do UK. Bedziesz zap*****lać po 10h /dziennie to zapomnisz szybko o silce. Jedno o czym będziesz marzyć to zimne bro po robocie, szczególnie jak spędzisz codziennie 2 x po 30-40min na dojazd do pracy. Dodatkowo jak zobaczysz ile tam kosztuje utrzymanie diety wysokobialkowej (kuraki/wolowina etc.) to szybko ci się jej odechce. Uświadom sobie jedziesz robić kase a nie na wakacje.

Co do cen - suple nie wiele droższe niż w Polsce, silka w Londynie kosztowala 30-40GB/mies. Jednorazowe wejście piątaka, aczolwiek nie bylem ani razu.

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2006-04-23 21:38:57

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMNADREN250+ANABOL

Następny temat

Cykl metanabolem

WHEY premium