SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie najlepiej zastosować połączenie w splicie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam po planie fbw zdecydowałem się na zmiane na split ponieważ tam czułem lepiej że ćwiczę i myślę że split jest dla mnie. Może tez zastosować jakiś inny plan co partie robię 2 x w tyg czy lepiej normalny split? Jak tak to jak najlepiej rozdzielić te grupy mięśniowe i jak progresować w podstawowych ćwiczeniach bo wiadomo w dalszych ćwiczeniach mięsień będzie zmęczony bardziej niż na początku treningu. Najlepszy plan był by 3 dniowy ale jak 4 dni po 1 h też pasuje. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
w 3 dni cięzko bedzie cos upchnac, 4 dni bedzie ok
podaj swoją propozycje i bedziemy korektowac

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Proponowal bym standardowo poniedzialek klatka sroda bic tric piatek plecy z barami sobota nogi progresowalbym tylko na pierwszych cwiczeniach 9-12 Seri na male na dude 12-16. A brzuch na koniec 2 -3 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ułóz cały plan i wklej tu

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Zaraz musze iść n trrening dlatego dzisiejszy trening zrobię klatka wycisk sztangi 4 s potem wycisk sztangielek 4 s pozioma i 4 serie rozpietki zakres powtórzeń 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Chyba już po treningu, więc daj cały plan

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Klatka Barki
Nogi
Klatka, biceps, triceps. Tutaj skupiłbym się na maksymalnie trzech ćwiczeniach na klatkę.
Plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
A po co 2 razy klatka? Tu nie promujemy zestawów dyskotekowych;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Pn Klatka Barki
Wtorek Nogi
Czwartek Klatka, Biceps, Triceps
Piątek Plecy

Wydaje mi się że podczas treningu Split zbyt długi okres mija pomiędzy trenowanymi partiami mięśniowymi. Przykładowo Robię nogi w piątek, a następny trening na nogi robię dopiero za tydzień choć dobrze wiem że mógłbym te nogi przetrenować wcześniej np we wtorek. Dlatego nie jestem entuzjastą treningu split wolę FBW. Moim zdaniem zbyt długi okres czasu miesięń ma na regenerację a mógłby zostać zaatakowany wcześniej co dałoby więcej benefitów.


Zmieniony przez - Damian193 w dniu 2016-02-23 21:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
To są argumenty na rzecz FBW, ale w splicie należy dostarczyć tyle bodźca objętości i intensywności, aby jeden trening starczyl


Zmieniony przez - canecorso w dniu 2016-02-23 21:52:06

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Damian rozstaw ćwiczeń dałeś fajny tylko ja bym zrobił to tak n Klatka Barki
Wtorek Nogi
Czwartek , Biceps, Triceps
Piątek Plecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na ogólnorozwojówke

Następny temat

Dieta a regeneracja.

WHEY premium