SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki suplement teraz po 7 miesiącach ćwiczeń???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
XPand dobrze kopie moze jakiegoś Nitrobolon też byłby dobry Polecam tego Energizera dobry jest <-- jeżeli chodzi ci tylko o powiekszenie obwodu mięśni :P ale to samo ci sie o tak nie utrzyma szkoda dawac na suple 300 zeta i nie miec przy tym diety potrzyma ci sie ile? 2 tygodnie i zejdzie :/ przemyśl troche :D

Podążaj moją drogą xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
oo lub jak masz hajsu w ciul to zakup Animal Pumpa :D ale trzeba byc kasiasty :D zeby se pozwalac na takie suple :P

Podążaj moją drogą xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ej chłopaki, bo zaczyna się robić bajzel... Po co się kłócić... Każdy wie swoje i nikt nikomu nie przetłumaczy... Człowiek uczy się na błędach... Tak więc spokojnie... Co do Nitro, jest to bardzo silna odżywka, jak Trenadrol i po takie coś mogą sięgać nie liczni. Kulturyści itp... Peace

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
no jak widze panowie wiekszośc jest na NIE co do supli. Wiem że musze mieć diete ale biega o to że jestem skazany przez prace na nieregularne jedzenie kazdy kto pracuje wie o co chodzi czymś to chce uzupełnic miesnie z powietrza nie rosną. Sam gajner jaki jem marne pocieszenie

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jakiego Gainer'a bierzesz?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
najbardziej bolesne jest tutaj to ze pojawiaja sie ludzie ktorzy szukaja porady ale dokladnie juz wiedza co chca uslyszec i nawet jesli ktos im mowi zle ale to czego chciali to sa szczesliwi. jak czlowiek taki jak faftaq daje dobre rady to jada z nim smiech na sali najlepiej nie chodzic na silownie jesc paczki a suple zrobia piekna sylwetke powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
biore gajnerka mass xxl trec

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A no tak... Skoro bierzesz przez 3 miesiące to prawdopodobnie organizm się do niego przyzwyczaił i nie działa tak jak powinien... Dlatego wprowadz jakieś zmiany w suplementacji. Dziennie oczywiście 6 posiłków i dużo wody...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
No staram sie z posiłkami przynajmniej 6 (ale praca zmusza do sporej nieregularnosci) wiesz mam swojski nabiał to chyba dostarcza sporo białka prawda(mleko ser smietana?) Własnie woda tak pije jej dużo. Jak sie ma picie piwa do cwiczen prosze odpowiedz? a i jeszcze na jaki inny zamienic ten gajner xxl?

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Co do tych nabiałów to jak najbardziej... Te wiejskie jest najlepszy i najzdrowsze... Ja masz dostęp do serwatki własnej roboty to polecam, najlepiej na noc szklanka 200ml, tylko też nie przez długi okres... Jeden cykl wystarczy, na drugi przerwa i w trzecim możesz znowu pić...
Co do piwa... No wiesz, wkońcu są %, i najlepiej w czasie suplementacji nie pić, ale jak musisz to raz w tygodniu jedno max... Ja w takim okresie przechodzę na Żywca Bezalkoholowego...
Moim zdaniem branie czegoś przez dłuższy czas jest strata pieniędzy, wkońcu organizm się przyzwyczai i dany suplement nie będziesz przynosił żądanych efektów... Jest ich wiele i ciężko jest mi Tobie cokolwiek polecić. Jedno jest pewne, że warto co cykl zmieniać je... Nawet gdybyś miał 8kg to mozesz je rozłożyć na raty. Brać przez 1 cykl (~6tyg.), w drugim przerwa (zmiana na inny suplement), a w trzecim wrócić to tego 1ego...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem (masa)?

Następny temat

Pomoc w suplementacji!

WHEY premium