SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży problem (masa)?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3200
Witam wszystkich oto mój problem :
Mam dylemat ponieważ moim głównym priorytetem jest Masa i siła jak na razie bardziej wskazane na to pierwsze. Jestem szczupły ale łatwo przyswajam sobie odżywki ale nie do końca.Miałem małe przerwy od ćwiczeń lecz nadrabiałem to Wspinaczką (wtajemniczeni wiedzą ile wysilku sie w to wkłada;p).Obecne jestem na cyklu Amino + ten Jabłczana wszamałem gdzieś po połowie z tych puszek no i podskoczyło mi 2,5kg wienc mysle ze jak na teraz to juz dobre efekty;D. Dietę czy mam wienc idzie :D . No ale teraz jest problem:
1.Na nastepny cykl i wogole teraz chce juz konkretnie na masę i tu juz zaczynają się schody jak dla mnie. Słyszłęm wiele opinii i wiele sugestii i nie wiem chciałem zakupic Gainer Mutant MASS 6700g + 2kg carbo ale to jest juz cena no i w porcji jest 50g białka tyle ze ten mutant ma tam sporo węgli i sporo rużnych składników ktore tam sa w składzie lecz po rozmowie z kumplem (doświadczony) powiedział mi ze tez można zrobic inaczej i mogą dać efekty lepsze kupic juz typowe białko gdzie juz jest 70g białka w porcji oraz Carbo i może to dac mi lepsze efekty... wywnioskowawszy z tego że łatwo przyswajam sobie takie odżywki ;)

Ps.Prosił bym o rzetelne odpowiedzi doświadczonych juz ludzi i nie tylko :P

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 183

Cel cyklu: MASA

stosowane już wcześniej suplementy : OLIMP CREATINE MEGA CAPS 300k , OLIMP CREATINE 1500g , Hi-tec Whey Mass Gain 3kg i jeszcze cosik było ale zapomnialem :P

Uprawiane inne sporty: Wspinaczka, Siatkówka

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Anabolic Amino 5500 Mega CAPS 540 caps z Olimpu + Tricreatine Malate pro 300 caps z ActiVlab.

ilość dni wolnych od kreatyny: 0

przewidziane finanse na cykl: 150-200

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 1,5

MASA MASA i JESZCZE RAZ MASA no i siła też ;p

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
ja bym proponował jakies białko ew. 50/50 jesli bede miał w planach cos typu gainer to cos takiego preferuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
nie ma innych propozycji ?? ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
To czy powinines kupic bialko, czy wegle czy gainer - zalezy od brakow w diecie.

Napisz jaki masz podzial wegle/bialka/tluszcze na kg masy ciala, jaki bilans w diecie i jakie zapotrzebowanie. Wtedy cos doradzimy.

agros_91 - edytuj posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3200
"faftaq" a mógłbyś mi powiedzieć jak najszybciej obliczyć "wegle/bialka/tluszcze na kg masy ciala, jaki bilans w diecie i jakie zapotrzebowanie" chodzi mi o sposób tego policzenia czy ja mam spisać sobie co jadłem w dzień a potem szukać wszystkie produkty i zliczac ;/

MASA MASA i JESZCZE RAZ MASA no i siła też ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
dział odżywianie i pogrubione tematy na górze strony - życzę miłego czytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODŻYWKI - PROSZE O POMOC!!!

Następny temat

jaki suplement teraz po 7 miesiącach ćwiczeń???

WHEY premium