SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki suplement teraz po 7 miesiącach ćwiczeń???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
no takiego człowieka kamilkoloo szukałem mam jakies 180cm interesi mnie masa ale tak bez przegiec. a ta kreatyna olimpu nie przeszkadza bo brałem wczesniej kreatyne z Treca ? co sadzisz o nitrobolonie?

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
a i prosze podaj pełną nazwe tej kreatyny z Olimpu
dziex

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
nie przeszkadza. Moim zdaniem nie polecam Nitrobolonu zawiera za duzo kofejny i sztucznie pobudza.Za ta kase kupisz taniej tak jak Ci pisałem cell pump cena ok 50zł i monohydrat kreatyny w listkach 5 listków po 30 tabletek to koszt ok 25zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
dobra wiem ze mozna to sprawdzic na stronach ale powiedz czy to nie przeszkadza takie branie kreatyny co prawda innych firm ale przez dłuzszy czas? jakies przeciwskazania bo wiem ze kreatyna wymaga dłuzszej przerwy przed nastepnym cyklem a i moge ją brac z białkiem tak?

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
wczesniej jadłem kreatyne z treca przed i po treningach bez fazy nasycania przez dłuzszy czas

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
mozesz brac z białkeim. Nie kazda kreatyna(monohydrat) wymaga nasycenia.niezabardzo rozumiem pytania.ale jesli bierzesz juz kreatyne dłuzej niz 6 tyg to pieniadze wyrzucasz w błoto bo po tym okresie praktycznie juz nic nie daje. zrób sobie przerwe gdzies na 4-5 tyg.A jesli mowa ze bierzesz teraz z treca i chcesz nadal kontynuowac ale z olimpu to nieprzeszkadza poniewaz we wszystkich kreatynach jest prawie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Chodzi mi o to czy można brać cały czas a ja tak brałem więc teraz nie ma sensu skoro mówisz ze nie podziała odczekam pewnie te 5 tygodni tak jak piszesz.A ten cell pump bez kreatyny brac czy to bez sensu?

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
cell pump jest to jabłczan kreatyny wiec zrób sobie przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
heh no tak to jest jak sie jest zielonym w temacie jak ja
dzieki pozdrawiam

MAM SWOJE CELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Longii - zastanow sie czy chcesz sluchac ludzi ktoprzy mowia CI to co chcialbys uslyszec. Na moje oko wiedza kamilkoloo (sorry za szczerosc), jest raczej niewielka, a rady - nietrafne. (ani trec do dupy nie jest, ani branie kreatyny dluzej niz 6 tygodni nie jest wyrzucaniem pieniedzy, ani nitroboilon - nie zawiera az tak duzo kofeiny...)

naprawde - zagladnij do dzialu odzywianie, i w tematach pogrubionych - masz potrzebne informacje do manipulowania kaloriami. Jedzenie to podstawa w sportach silowych/sylwetkowych. Zabierz sie rozsadnie - a bedziesz miec efekty, a przy okazji poglebiajac wiedze - nie bedziesz zdany na innych...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem (masa)?

Następny temat

Pomoc w suplementacji!

WHEY premium