SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki jeść ryż

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie, zastanawiam sie jaki najki najlepiej ugotować ryż, czy mam to jakieś znaczenie czy bedzie ugotowany na papke czy na prawie twardo. Jesli go gotuję na poł twardo potrafie zjeść go więcej bo ma mniejszą objęstość
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
Tematów o ryżu jest od za*******.
Im dłużej gotujesz tym wieksze IG.
jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to czytaj:
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=Ry� 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
to jest twój wybór nie powiem ci żebyś jadł twarty skoro takiego nie lubisz jedz tak jak lubisz przecież ryż to ryż...

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
najlepiej jak zaczniesz gotować rano o 6.28. i o 21.34 skończysz. oczywiście na pełnym gazie. możesz go popiepszyć i posolić, bo gdzieś na forum czytałem że jest dobre na mase. a tak na poważnie jak masz paczkowany w takich foliach po 100gram, to pisze na pudle, a czasem nawet jest do tego ilustracja. przeważnie to od 12 do 15 minut. pozdro

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
jak masz gotowac ryz ? Wg instrukcji na opakowaniu - proste! Jak chcesz zjadac twardy ryz - Twoja sprawa ale nie jestem do konca przekonany czy Twoj uklad trawienny sobie z tym poradzi, przeciez takie twarde ziarna chyba ciezko strawic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
" najlepiej jak zaczniesz gotować rano o 6.28. i o 21.34 skończysz. oczywiście na pełnym gazie. możesz go popiepszyć i posolić, bo gdzieś na forum czytałem że jest dobre na mase."

zabiłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożycie mi diete?

Następny temat

Potrzebuje pomocy

WHEY premium