SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka obrona przed wejsciem w nogi?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o taka gilotyne od przodu, gosc wchodzi glowa i rekoma w nogi, lapiesz go od gory i masz kolano ustawione centralnie na basie...(pare razy widzialem w jakichs walkach ufc)

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to sam sobie odpowiedziałeś ja też jestem za takim wyjściem z tej sytuacji pozdro


....ASTA LA MUERTE....

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
gilotyna

no coment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gilotyna zadziała gdy upadają wezmiesz przeciwnika w gardę, w innym przypadku gdy jest on w półgardzie albo z dosiadu na tobie, może być nieciekawie( poprostu wyrwie się ).

Ja osobiście wole doprowadzić walkę do zwarcia i stamtąd jakimś rzutem albo podcinką dążyć do parteru, bo wejściem w nogi, które nie jest wykonane w 100%, łatwo nadziać się właśnie na gilotyne. A tak nawet jak przeciwnik znajdzie się na mnie, czuje się bezpieczniej, bo potrafię operować gardą i znając różnego rodzaju przekólnięcia i techniki kończące - Bjj, łatwiej mi skończyć walkę.


POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2716
Jeżeli walczysz w ubraniu (mocnym) lub w gi z doświadczenia wiem że jak już złapiesz przeciwnika (i vice versa) to trudno jest wejść w nogi. Minusem jest to że narzucony masz od razu styl walki i morzesz dostać strzała jeśli to nie jest trening

Pozdrawiam
Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście zgadzam się z tobą Elaphe, ale bardziej chodzi mi nie o same wejście w nogi tylko o dążenie do uchwytu w pasie(np. poprzez unik rotacyjny ), a nie przedzieranie się przez grad ciosów.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np. Vitor Belfort vs. John "Big" Hess


POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2716
Mój wzrost troche mi to utrudnia :) Z tobą mogło by nie wyjść

p.s Masz jakieś fajne płytki, kasetki z walkami do przegrania ?

Pozdrawiam
Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Gilotyna do gardy i przewrot w tyl z przeciwnikiem. Jestesmy w dosiadzie w nieprzyjemnej dla przeciwnika pozycji i mozemy wtedy jedna reka go masakrowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elaphe mam płytki, mogę tobie porzyczyć.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOJAZD- pierwsze cios!!!!

Następny temat

CZY BRUCE KIEDYS SIE UJAWNI?

WHEY premium