SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka obrona przed wejsciem w nogi?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skopiowalem to z profilu. To ze go w tej chwili uaktualniles to fajnie. Pytanie czy podales prawdziwe dane (skoro juz klamales), ale to szczegol.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj mi chociaz jeden przyklad klamstwa(juz raz kiedys cie pytalem i nie podales)? przez chwile sie Boruta ludzilem ze sie zmieniles w rzeczowego czlowieka(autentycznie) ale twoj fanatyzm mnie dobija, podoba mi sie to bjj tylko w niewlasciwy sposob do niego zachecasz, uwazam ze robisz wiecej zlego dla rozwoju bjj niz dobrego...nie tedy droga...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Znowu zaczynacie, przecież w ten sposób wykasujemy wszystkie posty na tym Forum.
Przecież to ****a nie o to idzie chyba nie ?

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalosna kraturo. Klamales wypisujac o rzekomych ludziach z Bjj ktorych nie byles w stanie podac. Zreszta potem sie okazalo ze juz nie ludzie, a czlowiek, ktorego tez nie byles w stanie podac. Wypisujesz caly czas klamstwa o mnie, a ostatnio takze o forum i masz czelnosc pisac "podaj mi chociaz jeden przyklad klamstwa(juz raz kiedys cie pytalem i nie podales)". Jestes skonczonym chamem i zerem. Oszczerrca bez honoru i godnosci.


Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiecalem administratorowi ze nie dam sie sprowokowac plujacym jadem nienawisci cwaniakom ktorych jedynym celem istnienias na forum jest wyladowywanie wlasnych frustracji, kompleksow i lekow na tle rozwoju skutecznych styli walki i wzrostu swiadomosci w spoleczenstwie. I mam zamiar dotrzymac obieticy.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam sie ze temu calemu freestylerowi wlasnie o to idzie. Lepiej sie zastanow czy czasem ktos go po to nie przyslal na nasze forum.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poziom twojej wypowiedzi swiadczy rowniez o twoim poziomie panie B., znowu przegiales a wszystkim to zwisa...myslisz ze cwiczacy bjj palaja do ciebie miloscia, myslisz sie chlopie, wysylalem fighterowi maila, pytalem o ciebie na treningu, kilku ludzi stad zwialo na gorinkan bo juz ciebie tam nie ma, a takie teksty mozesz rzucac do dzieci z przedszola bo sie ciebie przestrasza...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiecalem administratorowi ze nie dam sie sprowokowac klamcy i oszczercy ktorego jedynym celem istnienia na forum jest wyladowywanie wlasnych frustracji, kompleksow i lekow na tle rozwoju skutecznych styli walki i wzrostu swiadomosci w spoleczenstwie. I mam zamiar dotrzymac obieticy.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Dosyć, Panowie to do niczego nie prowadzi. Płoszycie innych użytkoników i w ogóle poziom spada.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
the end...

Pozdrawiam
Freestyler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOJAZD- pierwsze cios!!!!

Następny temat

CZY BRUCE KIEDYS SIE UJAWNI?

WHEY premium