SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka najlepsza kreta na mase?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
jakieś nowe badania były kreatyny i ich nie zauważyłem?

Zmieniony przez - Marievvex w dniu 2010-02-01 10:57:39

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Raptor dalej nie rozumiem co Ty chcesz przekazać. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
spytal sie jaka kreatyna jest najlepsza na mase to ja mowie i sadze i wiem po sobie ze kreatyna daje sily a co za tym idzie dobre efekty na silowni na treningach silowych i co za tym idzie masa. =) sama kreatyna nic nie zrobi.

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Kreatyna to nie odżywka, tylko suplement. Jeżeli pytasz o odżywkę na masę proponuje zakupić sobie Mass XXL-a lub Magnum 8000. Pamiętaj również że to dieta w 80% odpowiada za przyrosty masy a nie kreatyna więc to micha jest tu najważniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
dokladnie ... =) polecam Magnum 8000 ^^

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
Raptor sam przeczysz sobie

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
Masa to weglowodany Magnum 8000 nim jest i bardzo dobre efekty sa po tym
Kreatyna dla mnie to czysty miesien
niewiem kiedy sobie przecze konkretniej prosze =)

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Trochę głupoty gadasz. Wytłumacz mi stwierdzenie " masa to węglowodany " ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
ehh niechce mi sie tobie tego wypisywac mozesz sobie poczytac co robia weglowodany co powoduja i jak to sie dzieje tak samo z kreatyna bialkiem i co tylko chcesz wiedziec jest w necie albo ksiazkach czy tez jak sie interesujesz mozesz studiowac tak jak ja =)

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
Raptor z twojego pisania wynika, że jakbyś żarł samą kreatyne bez diety to czysty mięsień by ci rósł Oo

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sukraloza

Następny temat

BCAA jak stosowac

WHEY premium