SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
OLIMP,Universal,Vitalmax polecam te firmy na każdej te same wyniki kieruj się ceną

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
czym sie rozni kreatyna VITALMAX Monohydrate Creatin od VITALMAX Monohydrate Creatin Classic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Różni się poziomem rozdrobnienia.

Z działaniem kreatyny jest róznie

Jeżeli to jest twój pierwszy cykl to schowaj narazie Nitro i kup 500g mono z vitalmaxa. Na pierwszy cykl wystarczy a efekty, jak się przyłożysz do diety będą super

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
ja myslalem najpierw kreatyna mono + hdt whey protein 5+1 2.5kg a pod koniec cyklu nitro.co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2701
Ja mam 800g mono od Nature's Best kupione za 59 zł z wysyłką i gratisami i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Zdaje mi się, że w sklepie SFD jest teraz w podobnej promocji. Jeśli dobrze pamiętam to 69 zł z bidonem, shakerem i jakimś carbo. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
wg. mnie mega capsy olimpu jednak najlepsze.. teraz wracam do cwiczen i wzialem sobie wlasnie na pierwszy cykl po rocznej przerwie te mono + tcm olimpu i normalnie masakra nigdy bym sie nie spodziewal ze w tak krotkim czasie mozliwe sa takie przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Najlepszy jablczan kreatyny CM3 180 kapsow bardzo za***isty polecam kosztuje 42 zł

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
ale jablczan to chyba nie mono.a na 1 cykl mono najlepsze.wiec jakie najsilniejsze mono?olimpa nie kupie bo sie naczytalem ze badziew ale na kazdego dziala innaczej wiec sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Vitalmaxa zielnona jest dobra

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - dawkowanie

Następny temat

Ważna sprawa

WHEY premium