SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wchodzić ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
co byscie mi poradzili jaką taktykę i jakie najlepsze wejscia na zawodnika boxera który jest odemnie wyższy około 3-4cm i pewą ręke trzyma z przody prawie ze wyprostowaną . dzis jak szparowałem miałem problemy z wejsciem w niego walił dużo sierpów . co radzicie ??

trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
No co jest, nie ma tu żadnego kopacza?
Jak myslicie, jak sie zachowa klient, który dostał szpica butem od dołu w rzepke kolanowa nogi, na której spoczywa ciężar ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
moze z lewego prostego albo z kopniecia frontalnego albo okreznego

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
chodzi mi sam boks jakie akcje używać a zrobiłem literó bo chciałem napisac ze lewą reke ma bardzo daleko wysunietą i nie jestem przyzywczajony do takich zawodników

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2905
Jak ma lewą rękę bardzo mocno wysuniętą to pewnie ma odkryte bebechy czyli walić prawe haki i ogulnie stopingi, uniki na boki jak atakuje prostymi i od razu kontra, no i tego typu akcje.

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1124
miałem podobną sytuacjie że kolega miał taki styl że lewą reke miał prawie wyprostowaną ale ja miałem lepiej bo jestem szybszy od niego bo mA troche nadwagi i schodziłem na boki waliłem sierpy raz na korpus raz na gębe ale bardzo ciężko sie sparować z takim przeciwnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
dzienqi on miał lewą wysunietą i dużo prawych prostych i sierpów i tak jakby czekał na mnie i kontra za 2 tyg szparing znów to sie zobacz yjak bedzie

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
W takiej sytuacji mozna zrobic wypad, ofensywnie wejść prawą ręką na jego lewą, na sekundę przechwycić (to chyba dozwolone w boksie, jak nie to silnie zbić, możliwie podbijając ją) odchodząc mu na ukos na zewnątrz lewej ręki. Jednoczesnie lewy sierp w brzuch i porawka prawy hak w żebra/głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Kurczę co ja piszę. Oczywiście, w głowe sierp, a nie hak! Aha, i jak tą jego rękę zbijasz/przechwytujesz, to robisz prawą noga krok naprzód. Przećwicz to z kimś, bo na sparingu nawali ci synchronizacja rąk i nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2905
Teraz wpadłem na to, jak wydaje ci się że na ciebie czeka i wali prawy prost albo lewy sierp to możesz przecież sprowokować np prawy prosty i zrobićzejscie z lini ciosu i walnąć samemu coś.

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
dzienqi chłopy wielkie dzienqi bo wszyscy z sfd to jedna rodzina hehe
bardzo dziekuje za rady od was teraz sie do rewanżu przygotowuje i czekam na nastepne ciekawe propozyjce technik taktyk i dzeini z góry dobre chłopy widac elo elo

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
jakie jeszcze taktyki byscie mi poradzili na takich zawodników dzienqi z góry na was mozna polegac elo elo

trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sparingi we wlasnym zakresie....??

Następny temat

Obite nogi po lowkickach...

WHEY premium