SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak się odżywiać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Witam,mam 14 lat i mam 156cm wzrostu i chciałbym się dowiedzieć co jeść i w jakich ilościach aby rosnąć i mieć siłę na treningI(Trenuje w klubie piłkarskim ale głównie chodzi mi o ćwiczenia w domu z hantlami,mam 2 hantle 8kg)biore HMB HI-TEC i chciałbym się dowiedzieć jeszcze co jeść aby nieprzytyć.

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
zostaw to hmb...

jedz ogolnie zdrowo np ryz, makarony, kasza, piers z kurczaka, ser bialy, warzywa, owoce :)

ograniczaj slodycze i napoje gazowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
okej,ale zauwazylem ze po tym hmb mam wiecej jakby wytrzymalosci poniewaz moge teraz grac w klubie caly mecz i nawet sie prawie niemecze.a swoja droga jeszcze tylko kilka kapsulek i juz koniec.wiem ze nie ten dzial ale czy moglbym przy pomocy 2 x hantli 8kg i drazka do podciagania poprawic rzezbe?chodzi mi o klatke piersiowa i brzuch.robie brzuszki ale chcialbym jeszcze popracowac nad klatka.

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
klate raczej takimi hantlami nie zrobisz, pompki mozesz robic.

na drazku mozesz na szeroko plecy albo noralnie lapka troche powinna isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
a co powinienem jeść przed treningiem (3 razy w tygodniu w klubie)lub przed meczem żebym nieczuł się ociężaly itp

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
wegle przedewszystkim zeby miec energie np ryz + piers i jakas salatka warzywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
a czy moge pić mleko,bo bardzo lubie?

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
tak, jogurty maslanki tez

Zmieniony przez - mlody91 w dniu 2009-07-31 00:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
jogurty akurat jem codziennie.ale drozdzówki chyba już nie?dziwne w moim klubie jest jeszcze to że chodzi nas ok. 20 i ja waze ok.56 kg a jestem najszybszym i najbardziej wytrzymałym graczem.od czego to zależy i jak mozna nad tym pracowac?

Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2009-07-31 00:50:09

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
mozesz jesc mlody jestes nie musisz sobie odmawiac takich rzeczy.

jestes maly i malo wazysz to szybko biergasz nie masz sie czym meczyc jakbys wazyl 70 kg to bys sie szybciej meczyl.

pracowac nad tym hmm kondycja biegaj sobie 2-3 razy w tygodniu po jakies 20 min i wytrzymalosc wzrosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
uzbieralem troche kaski na malinkach i chciałbym żebyś doradził mi co moge kupic na allegro (lub w sklepie,mam w mieście x sport)co by mi pomogło w cwiczeniach.jakis hantel,sztanga czy odzywki.co radzisz?

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić ?

Następny temat

10 przykazań fitness

WHEY premium