SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozbudowac klatke?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 697
Koledzy wyżej napisali Ci dobre ćwiczenia na środek klatki piersiowej ale mam ten sam problem i niestety to wina genetyki :/ Coś Ci się poprawi ale nie będzie to tak jak byś chciał

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
wolałbym zeby ktos bardziej doswiadczony sie wypowiedzial na ten temat ;d

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
Bez kitu nigdy nie rozbuduje jej tak jak bym chcial przez genetyke ?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
Czas na odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
no zamierzam kupic jakies dobre białko, ale krotko mowiac poprostu mnie to w****ia ze troche odstaje od reszty

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
polecam ci geiner jakiś w dobrej cenie do 100 zł kupisz .
I daj większego ognia z tren na klatke pomoze napewno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
no ale waże dużo, myslisz ze to przelamie tą genetyke?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
i cwicze dosc ostro klatke ;p

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
Dobry trening . Jezeli nie masz dobrej diety mysle ze geinerek pomoze dopełni ci tą diete za jakieś 4/5 miesięcy napewno zobaczysz większe obwody w klatce Ja tez miałem taką genetyke, wspomogły mnie odzywki bierz suple przez ten czas i napewno bedzie lepiej .Pamiętaj o dobrym tren i regeneracji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 124 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20586
no bo z dieta to ciezko bo szkola i nie bede nosil kurczaka z ryzem do szkoly, no ale cos zrobie w tym kierunku i kupie odzywki, ale rece mi rosna mimo tego a klatka malo

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój program treningowy do oceny

Następny temat

Grzebiet i nogi....

WHEY premium