SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dobrze i mocno utwardzic piesci

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2217
MKD , zwracam się z tą prośbą głównie do Ciebie, zresztą już po raz drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Z pewnością idzie wyeliminować ból po ok pół roku regularnego pompowania na piąstkach praktycznie zostanie zniwelowany do zera. Nie będziesz go zbytnio odczuwał nawet po uderzeniu z większą siłą w ścianę.

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
I o to właśnie chodzi! O ból! Ale skoro tak mówisz, zaczynam pompować na kostkach

Zmieniony przez - Slaneq w dniu 2008-01-01 20:30:20

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3547
Sposób jest bardzo prosty wystarczy wstrzyknac wazeline i beda twarde jak skała,jak kogoś ładnie trafisz to już nigdy niewstanie:P
Jest to wypróbowane przez znajomych sposób na twarde pięści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam.
Odrazu powiem ze nie czytalem waszych postow ani nie wchodzilem na zadne strony bo mi sie nie chce. Moge wam natomiast odpowiedziec na to pytanie w prosty sposob. Jesli widze ze ktos mowi ze kosci sie nie da utwardzic bo cos tam to wiem ze mam do czynienia z osoba ktora nie ma na ten temat zielonego pojecia !!! Cialo czlowieka to zywa tkana wszystko jest mozliwe. Cialo czlowieka ma tendencje do samoistego regenerowania sie i ZABESPIECZANIA przed podobnymi wypadkami a zatem przechodzac do sedna. Piesc utwardza sie nastepująco, mozna owszem uderzac w sciane to dobrze dziala, ja jedna preferuje lepsza metode, mianowicie uderzanie raz a mocno w miare naszych mozliwosci zeby uszkodzic struktóre kosci w najblizszych 3 dniach kosc odbuduje sie mocniejsza jesli przez dlugi czas bedziemy powtarzac ta czynnosc to po kilku miesiacach nasza piesc bedzie jak Mlotek !! robienie papek na piesciach nie utwardza ich moze jedynie w niewielki stopniu poniewarz nie uszkadzamy struktury wtedy a o to chodzi, w sciane trzeba uderzac tak dlugo az reka jest tak stluczona ze juz nie mozemy z bulu bic wiecej,nalerzy oczywiscie starac sie bic w rzeczy twarde czyli nie drewno czy plastik bo to przyniesie maly rezultat, proponowal bym bardziej beton, stal, albo cos podobnego cos najtwardszego poniewaz nasza reka bedzie wtedy sie dostosowywac do tego przedmiotu, przykladowo bijac w miekkie drewno nie rozwalimy kosci wiec nie ma sie co zrastac, dodam takze zeby ubierac jakas rekawiczke zeby nie pokaleczyc skory bo to nie o to chodzi :) jesli macie jeszczae jakies pytania to piszcie, tylko bez glupich stwierdzen ze moje slowa to brednie bo to jest naukowo udowodnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
zgadzam sie ztoba w 100 %,poniewaz jak ***nolem kolesia to mi sie kosci poprzestawialy do tylu ,ale dzis ma ta piesc tak twarda ,ze praktycznie nie czuje bolu jak uderzam w cos twardego.Proponuje uderzanie w sciane ze stopniowym nasilaniem sily i uderzanie w worek z piachem,pompki na kosciach ?to chyba na rogrzewke.Pzdr

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
ALe jest rowniez napisane i stwierdzone naukowo ze po uderzeniu w kosci robia sie mikro szczelinki na skutek ukruszenia lub poprostu ulamania kosci ktore sa zalewane mazia ktora twardnieje i wypelnia ta szczeline. Faktycznie po jakims czasie przestaje sie odczuwac bol, ale jest to spowodowane tym ze ta maz ktora wypelnila szczeline jest pozbawiona hmmm jak by to nazwac "czucia" czyli jest martwa sktruktora.... cos takiego sie dowiedzialem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Aha i uderzanie jednorazowe w cos tak twardego moze spowodowac powazny uraz jesli nie kosci palcow, to ktorejsc z kostek w nadgarstku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Wierz mi ... nie musisz bic z calej sily bo oczywiscie mozesz uszkodzic reke nie o to chodzi ... nalezy uderzyc mocno tak zeby zabolalo i to wystarczy :) ja tak robie w tej chwili mam tak mocne piesci ze moge uderzyć polową swojej sily w sciane i nic mi sie nie dzieje :) nie chodzi o brak bulu tylko o uzyskanie wiekszej twardosci zreszta zobaczcie sobie filmik :)



chyba wyraznie jest pokazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Na Gali GLADIATORÓW był taki pokaz ekipa ze Szkoły Walki rozbijała takie cegiełki fajnie było popatrzeć

Przegrana uczy wygrywać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykładowe ćwiczenia na gumach?

Następny temat

10k Grappling Challenge - UK

WHEY premium