SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką kupić judogę/gi? - tamat rzeka TYLKO TU!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
http://www.judoinfo.pl/node/619 polecam uwadze kupujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Juz wypowiadałem się na temat firmy Serwach ale powtórzę.
Pojechałem (na szczęście) do nich osobiście i przymierzyłem parę judog jakie mieli w magazynie.
Pomimo tego ze wszystkie opiewały na +/- mój wzrost
róznice w rozmiarach były kolosalne, w dodatku materiał nie tylko róznił się grubością ale także fakturą i w ogóle to wszystko wyglądało jakby
Serwach zamawiał każdą partię u innego producenta i bez jakiejkolwiek
specyfikacji ...
Po części sprzedawcy potwierdzili moją wersję.
Według mnie nie warto bawić się z nimi w jakiekolwiek interesy.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Czy ktos mial moze doczynienia z Gi KWON do BJJ? http://samuraj.net.pl/?zobacz=64
Rzecz w tym, ze zainwestowalem w Judoge DAX Tori Gold w tym samym sklepie, ale mimo, ze zamowilem model 10cm mniejszy to i tak bardzo kiepsko przylega a spodnie sa sporo za szerokie w pasie. Rozwazam teraz miedzy wymiana na KWON'a lub na ten sam model DAX'a mniejszy o kolejne 10cm.
Z gory Dzieki dla pomocnych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182
Sprawdź na www.maturo.vn.pl  Mają nowe -gi do BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Marian, a wyprałeś już tą szmatę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Nie, ale jej kurczliwosc musialaby wynosic conajmniej 15%, zeby sie dopasowala. W sumie juz po sprawie, bo napisalem do gosci ze sklepu Samuraj, zeby podali mi dokladne wymiary tego Gi od KWON'a i juz wyslalem towar na wymiane. Fakt, ze DAX to produkt troche wyzszej klasy, ale jesdnak postawilem na komfort kosztem jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Wlasnie przyszlo gi od KWON'a. Mowiac szczerze plecionka nie odbiega jakoscia od judogi DAX, za to kroj jest w zupelnosci dostosowany do BJJ. Bluza bardziej przylega, rekawy sa wezsze, spory plus dla szachowego charakteru parteru w BJJ :) Ogolnie rzecz biorac - jestem zadowolony z transferu, polecam ta szmate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
przetestuj kilka miesięcy conajmniej, upierz kilka razy i dopiero polecaj
dax to judoga, a nie gi do bjj. stąd inny krój.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-31 17:09:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Fakt, z polecaniem mnie ponioslo, ale jesli chodzi o zarysowanie roznic miedzy krojem judogi DAX'a a tym gi, to nie zrobilem tego z niewiedzy, lecz dlatego, ze sporo osob w Polsce wciaz trenuje BJJ w judogach. Ci, ktorzy nie maja funduszy na zamawianie gi z zagranicy mogliby uznac ta informacje za przydatna, bo wybor na naszym rynku wciaz nie jest imponujacy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Marian, sama mam Daxa i przez ponad rok był za duży do póki nie zdecydowałam się wyprać go na 90 stopni, teraz wyprałam i jest super Serio, serio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Filmy z akcji antyterrorystow

Następny temat

Krótkie pytanko - SOGi

WHEY premium