SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką kupić judogę/gi? - tamat rzeka TYLKO TU!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Za 89 dolców jest gi vulkana, całkiem dobra jakość
http://jiujitsuprogear.com//product_info.php?products_id=58&osCsid=dac8568e34331af5fb9637bb484011df 

>>gameness<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
ale to summer gi wiec jeszcze ciensze od single.. :/ nie wole jednak dodac 20$ i miec gi krugransa nie zabardzo mi sie cwiczy w judodze jest zbyt szeroka jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Jest cienkie ale dużo lepiej wykonane niz większosć singlii w tej cenie (moze oprócz HCK singla które bije na głowę cena jakosć wszystko) i jest bardzo godne polecenia. Spotkałem się tylko z pozytywnymi opiniami dot tego kinonka. Ale fakt faktem w wersji budzetowej najlepsze jest HCK single wave.

>>gameness<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
sory za spam ale ile kosztue koszt przesyłki w tym sklepie www.jiujitsuprogear.com 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ja dziś za przesyłkę priorytetową z Maturo zapłaciłem 20-30 zł (juz nie pamiętam dokładnie)
oczywiście przesyłka na terenie Polski

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-03-07 09:58:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
a to prawda że za koszt przesyłki zza granicy tszeba odliczyć 20 procent np.ceny Gi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jak to odliczyć?
koszt przesyłki masz podany na stronach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
aha no czytałem że jakoś na granicy tesz coś tszeba doliczyć
ps.jak zamówie gi z tej strony to tylko doliczyć koszt przesyłki czy coś jeszcze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Jeśli zamówisz gi to napisz im aby wysłali jako gift, nie wsadzą wtedy rachunku do przesyłki, moze miniesz wtedy cło i dodatkowe koszty. W takim wypadku dolicz tylko koszt przesyłki.Powinno się udać. Co do kosztu napisz do nich, powinni Ci wyłożyć co i jak z opcjami przesyłki.

>>gameness<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
a zamawiał ktoś z was z tego sklepu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Filmy z akcji antyterrorystow

Następny temat

Krótkie pytanko - SOGi

WHEY premium