SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką kupić judogę/gi? - tamat rzeka TYLKO TU!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
to mnie teraz zbiłes z tropu bo juz byłem zdecydowany. Porwała sie gora na treningach bjj?? to ta gramatura chyba 200 wynosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
double weave. i nie porwała się, tylko rozpruł się szew lamówki (czy czegos w tym rodzaju) na dole poły

a szmata single weave jakiejś tam firmy trzasneła mi w ręku. po prostu palce przeszły mi na wylot przez materiał rękawa. przez plecionkę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
no narazie maja włąsnie single wawe. No nic chyba jednak zaryzykuje szczegolnie ze to nie sa jakies duze pieniadze(200zł). A jak z reklamacja tego kimona?? W kazdym razie dzieki za opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
-niewiecie gdzie moge dostać gi rebela rozmiar a3 niebieska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
http://rbl.pl/index.php?products=product&prod_id=32

na pewno na stronie, a czy gdzies w sklepie to nie wiem


ale jesli boisz sie ze rozmiar nie ten, to po zamowieniu przez internet masz prawo przez bodaj 10 dni zwrocic towar nieuszkodzony i oryginalnie zapakowany bez podania przyczyny, a jesli na stronie sprzedawcy nie bedzie informacji o tym prawie do zwrotu to okres ten wydluza sie automatycznie do 6 miesiecy (z tego co kojarze z wosu)

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Głowa, ujmijmy to w ten sposób: szmata im z gorszej firmy tym w ostatecznym rozrachunku drożej kosztuje. szczególnie dotyczy to cienkich, 600g/mkw czy single weave.
daj nam znac, po ilu dniach od 1 założenia spodnie trzasną. bo u mnie w klubie w cięższych wagach rebelki mówią nie standardowo po 7-14 dniach i to w bjj, gdzie na spodnie nie ma takich obciążeń jak w dżudo.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-03-03 13:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
Na stronie jest dostępne tylko a1 :( ale łap soga jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
Jakie polecilibyście mi Gi za 300-200pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
Dobra Jodan przekonałes mnie chyba bede musiał zamowc cos z brazyli jednak tylko czy jest sens jak w szmatach trenuje raz na miesiac ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no, ba... za jakiś miesiąc-dwa będę wam mógł wystawić opinię o gi maturo z tym nowym kołnierzem. a póki co? chyba jakąś dżudogę kupcie, np dax tori gold po 80 euro, czyli dośc tanio.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Filmy z akcji antyterrorystow

Następny temat

Krótkie pytanko - SOGi

WHEY premium