SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile moge jesc by na diecie ketogenicznej schudnac?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego jeszcze nie bylo,aby jakis 20-22latek moralizowal 35latke, jak ja trenowalam wasi rodzce nie mieli was w planie jak przezyjecie tyle co ja to mozecie paluszek do gory podniesc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jeszcze twego nie bylo żeby 35 letnia "mamuśka" dla której dietą jest 400g mięsa i 2 pomidory zarzucała innym brak kompetencji.

aż się na usta ciśnie:
pozdro i poćwicz
1

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6807
skoro tak Pani dużo przeżyła i ma tak obszerną wiedzę to po co pisze Pani na sportowym forum o rady ? zastanów się kobieto ja napisałem Ci swoją opinie tak jak inni co powinnaś zrobić nie wiem czy to zrobiłaś czy może po prostu " olałaś to " bo wiesz lepiej, na tym forum radzą się ludzie starsi od Pani otrzymują rady przestrzegają ich i są zadowoleni, inni robią po swojemu i po 3-6 miesiącach kiedy mają zepsuty metabolizm powracają po tym bądż innym nickiem proszą o rady, niech Pani robi co chce tylko niech pani tego nie żałuje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jak by inteligencja od wieku zależała to byśmy mieli sporo geniuszów na świecie. Niestety można być półgłówkiem bez względu na wiek.

Proponuję się przejść do dziełu "Galeria zdjęć" i zobaczyć jakie sylwetki ma większość z tych "ludzi którzy się nie znają" i porównać ze sobą. Pomijam oczywiście różnicę płci chociaż kobiety też tam fotki wstawiają.

Chociaż autorka jest tak zakochana w sobie i tak przekonana o własnej nieomylności że i tak to nie zrobi to na niej wrażenia i zaraz przedstawi nam tu kolejną "cudowną" teorię :D

PS. Panowie, ja myślę, że te "zioła" w zainteresowaniach w profilu autorki wiele wyjaśniają... :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Kupa śmiechu. Z przewagą kupy report?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
powodzenia

btw po co zakładałaś temat skoro wszystko wiesz ?

Anqua sog za te zioła

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-09 19:13:59

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1305
Od początku mówiłem, że coś tą panią nie tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
No i to było pewne! Nie słuchasz wiesz lepiej rób sobie krzywdę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest topik ,dla niedowiarkow diety ketogenicznej,
https://www.sfd.pl/Dieta_Ketogeniczna__proszę_o_pomoc-t32476.html  fachowa porada!
jest tyle diet by kazdy mogl sobie dobrac odpowiednia dla siebie ,moja jest taka,i co sie czepiacie czy ja wam zabraniam pic koktajle itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
topik z 2002 roku trendy trochę się zmieniły

tego jeszcze nie bylo,aby jakis 20-22latek moralizowal 35latke, jak ja trenowalam wasi rodzce nie mieli was w planie jak przezyjecie tyle co ja to mozecie paluszek do gory podniesc

tak jest Pani renomowanym dietetykiem i biochemikiem i nie umie Pani pisać błąd na błędzie Pani nie ma w sobie pokory trzeba słuchać jak dobrze radzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga poszla w gore;/

Następny temat

Więcej, silniej, szybciej Bigger Stronger Faster

WHEY premium