SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile cynku??prosze o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
tak wygladam https://www.sfd.pl/temat157611/ nie bede wypełniał profilu bo nie wie znam swoich wymiarow,za to foty swoje wam pokazuje. czyli 40mg dziennie styknie tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
hallo hallo panowie czyli mam od poczatku do konca cyklu łyczyc 40mg tego cynku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
To sie zmierz. A te sutki na zdjeciach jakies dziwne mi sie wydaja. Niech ktos kuknie.

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
kuf3leq poprostu na focie to tak wygladaja, a co nie mozesz na oko sam ocenic ile mam cm w bicu w klacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Wiesz przyznam, ze fotki mi sie podobaja. Masz malo w pasie i dobrą rzezbe, ale wymiary na oko ciezko mi ocenic. Po ilu jestes cyklach i z czego bo mi po tescie bandziocha wywalilo...

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
"sutki dziwne sutki dziwne sutki dziwne" - o ja cie nie pier.... co za niefart mózgowy - co cie jego sutki obchodzą - tutaj serio nie można usyzkać prostej odpowiedzi wprost - dlatego o nic nie pytam tutaj !! kulna odpowiedzcie ziomkowi ile ma brać cynku i juz - ja cie kręce co za ludzie !
odnośnie pytania : z tego co wyczytałem to powinieneś brać ok 100 mg _ poczytaj po necie - ja tak robie od dłuższego czasu bo sam widzisz co tutaj sie dzieje - podaj wzrost, kolor oczu , czy masz dziewczyne, ile zarabiasz , jakie masz auto , czy jesteś gejem a szanowni koledzy ci odpowiedzą ile masz brać cynku - hehehe dobre nie ? nere ludzie - SERIO ZASTANÓCIE SIE NAD SOBĄ - !!

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
100mg propa EOD, 1tab cynku forte i jedna fitoprostu (2x dziennie takie cos), zero swedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
I kup jakas masc na rozstepy bo widze ze juz masz calkiem niezle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
A ja tak konkretnie : Jestem ostatnio poprostu przetrażony tą d****na tendencją do ładowania w siebie takich astronomicznych dawek cynku . Na sonsiednim forum jakiś domorosły aptekarz puscił posta na ten temat zalecając takie chore dawki (oczywoiście został chojnie obsypany sogami i pochwałami przez innych cymbałów) A na dole artykułu pisał ze wszystkim poleca ale on niestety takich dawek nie może ponieważ rzyga po takiej ilości . Ale jakby ktoś pytał to wcale nie sa to objawy zatrucia cynkiem . Płakać mi sie chce jak czytam te głupoty . Jestem zwolennikiem suplementacji cynkiem na cyklu ale w rozsądnych dawkach . przy mojej wadze ponad 100 kg stosuje nie więcej niż 35 - 40 g cynku przyswajalnego ( zawsze przy zakupie preparatu należy patrzec na cynk aktywny który organizm moze przyswoić ! nie tylko na gramaturę związku uzywam bio-zinc solo oraz dawke którą dostarczam z preparatem salfazin) Jeszcze raz odwołuje się panowie do waszego rozsądku takie dawki jakie tu wypisujecie są stosowane tylko i wyłącznie w ekstremalnych przypadkach zmian skórnych i to przez najwyżej 2-3 dni ponieważ organizm nie potrafi wydalic takich ilości cynku i odkłada sie on w organiźmie co może spowodować wiele bardzo poważnych powikłań . A stosowanie takich dawek rzędu 100-150 mg przez 10 tygodni non stop to popostu strach się bać . A co do tego zbawiennego działania cynku na cyklu to ja bym to raczej traktował z przymrzeniem oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
a jesli 2 tab zynkasu forte to obydwie na noc lykac czy 1 rano 1 na noc ??

...wytężyc wszysatki sily i kolejny rekord pobic..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy Clomid

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium