SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5216
Witam
Na wstępie informuje że przeszukałem archiwum - było sporo tematów o Winstrolu ale interesujących mnie zagadnień nieznalazłem - więc prosze mnie do niego nieodsyłać.
Mam pewnien problem - otóż jestem właśnie w trakcie 6 tygodniowego cyklu złożonego z 20 strzałów Winstrolu. Jestem po 11 strzale - zaczynają sie pojawiac efekty - wzrosła siła, poprawił sie zarys mięśni - jednakże pojawił sie także ból w stawach. Zdawałem sobie oczywiście sprawe że może się on pojawić gdyż jak wiadomo Winstrol silnie odwadnia organizm - jednak musze się przyznać iż niezdawałem sobie sprawy że ból ten może być tak uciążliwy - stosowałem już Winstrol jednak wtedy łączyłem go z Deką - i pewnie dlatego niedoznałem problemów ze stawami...Mój znajomy radzi mi by uśmierzyć ból stosując małe dawki Nandrolonu ( 100 mg / tydz ) jednak ja uważam to za bezsensowne - gdyż nieda mi to żadnej masy ( na której i tak w tej chwili mi niezależy ) a ponadto wg. mnie może to jedynie spowodować przychamowanie produkcji własnego testosteronu....na czym jakos by mi niezależało... Moje pytanie jest takie czy sa jakieś środki ( wtaminy...suplementy itd. ) które są wstanie mi pomóc i uśmierzyć ból w stawach. Mój trenig staje się przez niego mało efektywny więc proszę w miare możliwości o szybką odpowiedź.
Zgóry dziękuje i pozdrawiam.

Pozdro!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 239 dni Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12121
siemanko na stawy sa: glkozamina,artresam ( tez zawiera glokozamine),kolagen lecz nie przynosi on dobrych rezultatow
popytaj w sklepie z suplami napewno cos maja
pozdro

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8621
Po winstrolu wzrasta siła a stawy nie nadążają za tak szybkim progresem.Organizm ma pewne ograniczenia.

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5216
Dziękuje TR-BI za szybką odpowiedź.

Cioś - w tym co piszesz jest napewno sporo prawdy - jednakże ja stosując metanabol miałem większe przyrosty siły niż obecnie na Winstrolu i jakoś bóle w stawach się niepojawiły - może dlatego że ze wzrostem siły na mecie idzie także wzrost masy mięśniowej...już sam niewiem - może któryś z ekspertów sie wypowie jak to wkońcu jest ?

Czekam też na dalsze sugestie dotyczace radzenia sobie z tym przeklętym bólem....może ktoś ze stosujących Winstrol miał podobny przypadek i skutecznie sobie z nim poradził... mądre rady odpowiednio nagrodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4869 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42946
Winstrol nie aromatyzuje i przez to nie powoduje retencji wody w tkankach, takze lacznych i stawach wiec przy wzroscie sily i niedoborze wody(dodajesz wiecej androgenow niz pierwotnie a poziom naturalnego estrogenu praktycznie sie nie zmienia) stawy sa (nie nasmarowane ;)) i bola.
Polecam picie duzej ilosci wody, suple ktore chlopacy wymienili i cieple oklady przed i po treningu.
Nie bede wspominal o dodawaniu innych koksow bo to nie koniecznie jest ci potrzebne.

Moderator dzialu doping
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o radę

Następny temat

Kto ma doświadczenie z Tussipect??

NutLove