SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
czy hmb mozna brac bez przerwy? czy organizm moze przyzwyczaic sie do hmb ze branie jego przez dluzszy okres czasu niz np 3 m-ce nie bedzie przynosil juz efektow bo organizm sie do niego przyzyczai? czy mozliwe jest np. branie hmb bez przerwy przez rok?

romek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak się waży 60 kg i diete ma się z dupyto nic nie da.nie masz pojęcia jak działa HMB a piszesz głupoty działa i to znakomicie - ja ważę 85kg, mam dietę i doswiadczenie - nie zauważyłem pozytywnego wpływu HMB, ani na regenerację, ani na jakosc umiesnienia. Nie przekreslam tego srodka, uwazam jednak ze jest mało uniwersalny, w przypadku wielu osob nie wykazuje praktycznie zadnego dzialania. Co rozumiesz pod pojęciem "dziala i to znakomicie"?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-10-07 05:33:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a przynosi Ci jakies efekty branie HMB w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
po pol roku zaczyna klepac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
k.o.wal- dlaczego wprowadzasz ludzi w blad ja wiem ze to co napisales to ironia ale jezeli niemasz nic sesownego do napisania to poco sie udzielasz ktos sie pyta i oczekuje powaznej odpowiedzi zachowujesz sie jak bys byl wszechwiedzacy

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
pewnie, ze przynosi efekty. zawsze bralem w kuracjach dwu miesiecznych w polaczeniu z kreatyna(kreatyne oczywiscie odstawialem po 6 tygodniah) i efekty byly niesamowite. rzeba sie popraila sila i masa( ale masa to zasluga kreatyny). hmb jest dobre jezeli chodzi o dobrej jakosci miesien. kiedys dobre hmb produkowala firma ultimate, niestety teraz jest produkcji niemieckiej i jest do dupy- o ile w ogole jest. jedyne co mi pozostalo to kupowanie hmb plyn. zawsze kupowalem treka, ale teraz sprobujemoze hi tecka.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
Osobiscie biore teraz HMB w plynie TRECA, HI-teca bralem w poprzednim cyklu... Moim zdaniem Trec jak na razie jest gorszy pod wzgledem liczenia tych kropli :/, a Hi-tec ma specjalna miarke... CO do postu wyzej " czy przynosi to jakies efekty" mysle ze wszyscy CI co troche sie znaja zostawia to bez komentarza...


Ja bym prosil o pomoc w mojej sprawie: https://www.sfd.pl/Co_zaproponujecie...-t355052.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
kupujesz strzykawke za 20 gr w kazdej aptece i masz problem z odmierzaniem z glowy;)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Przy wysokich dawkach nalezaloby zrobic przerwe.

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
nie przeginaj z hmb, bo to jak igrac z ogniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
HEHE. CO JAK CO ALE NA MNIE DZIALA. CHOCIAZ NIE WIEM CZY WARTE JEST SWOJEJ CENY;)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1841
brałem HMB ale efektów nie zauważyłem , szkoda kasy !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zaproponujecie...

Następny temat

czy to prawda ?

WHEY premium