SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grupa krwi A

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Repley, zrob test niesponsorowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
jeżeli chodzi o grupę A to czytałem gdzieś, że osobnicy posiadający taką grupę krwi wydzielają mniej kwasu solnego, stąd mniejsze zapotrzebowanie na białko i problemy z jego trawieniem
może dla takich osób pomocna byłaby cholina i lecytyna, które to zwiększają ilość kwasu solnego i organizm może przerobić więcej białka

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
federer27 skąd takie przypuszczenia że osobniki z grupa a gorzej trawią białko ? Ja miałem problemy dopiero przy około 600g białka. A wliczałem w to tylko pełnowartościowe więc mogło być więcej, obecnie około 400 i czuje się dobrze z wydalaniem nie mam problemów, wyniki badań w normie. I mam grupę A1rh+.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
federer27 - ja tez rozne rzeczy czytalem. grupy krwi nie maja nic wspolnego z trawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
co za glupota z ta grupa krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
wiele się czyta głupot i ja staram się ich nie powielać,
w powyższej wypowiedzi skoncentrowałem się na tym, że suplementyy choćby lecytyny mogą wpływać na zwiększenie wydzielania kwasu solnego, a przez to może się zwiększyć przyswajanie białka

Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-04-27 09:30:34

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
Jest jeszcze inny sposób na zwiekszenie ilosci kwasu solnego w żoładku? PS. papaje kupiłem w tesco,ale taniej wychodza enzymy trawienne w kapsach,pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zwiekszenie wydzielania kwasu solnego moze prowadzic do nadkwasoty, czyli refluksu /zgagi/ a nie do poprawy trawienia bialek. kwas solny jest w głównej mierze związkiem nie tyle służącym trawieniu ile zlikwidowaniu bakterii i innych nieporządanych mikroorganzmów które dostały sie do układu pokarmowego wraz z jedzeniem.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
no dobrze, to jak sensownie wytłumaczyć to, iż podczas stosowania lecytyny czy ALC mogę zjeść dziennie zdecydowanie więcej białka(głównie mięsa) niż na sucho(bez tych środków)
czym to jest spowodowane, są uaktywniane jakieś enzymy?
pozdrawiam

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
psychiką, że coś bierzesz ?

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogranicz wychladzajace i ogrzewajace i chudnij!

Następny temat

Astma a silka :d

WHEY premium