SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie w łodzi siłownia?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
ktora lodzka silownie polecacie? szukam czegos - dobry sprzet, fajny klimat i nie za drogie karnety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zajrzy:) Mam problem ze znalezieniem siłowni w okolicy dołow, stokow, w dobrej cenie tzn ok 60 zł. Sprzęt jak dla chłopa;) bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ja trenuje w 'goliacie' na widzewie...klimat fajny, sprzet nie super nowoczesny, ale tez nie jakies graty...wejscie pojedyncze 5zl, karnety 30zl (2 razy w tyg.), 35zl (3 razy w tyg.), 40zl (4-5 razy w tyg.)
jedyny minus to wg mnie to,ze jest ona nieczynna w sobote i niedziele : Poza tym nikt nie sprawdza tego ile chodzisz, wiec mozesz placic 30zl a chodzic 4 razy

inne silownie z lodzi, ktore znam juz tylko pobieznie to 'lesio' jakies 200-300m od tej silowni , na ktorej trenuje...karnet cos kolo 50-60zl , full osprzet, jedna z lepszych silek w ŁDZ

na przybyszewskiego jest chyba 'body line' paru znajomych chodzi i sobie chwali, ale jest na pewno drozej

'raj' na balutach

to , te ktore jako tako znam jak potrzebujesz wiecej info , o ktorejs to pytaj postaram sie pozniej napisac - lub moze mnie ktos uprzedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
gdzie znajduje sie goliat? powiedz cos o sprzecie, instruktorach i o atmosferze?
o lesiu slyszalem.. dobry sprzet tam jest? gdzie to wogole jest?
i jeszcze cos mi sie obilo o uszy o jakiejs silowni na zgierskiej, podobno tanio jest i nawet fajne wyposazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Ja byłem pare razy w fitness club'ie - za drogo i za dużo rowerków.
Ale klimat jest

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
'lesio' jest na widzewie, przy CH "Batory" (w budynku gdzie jest lider price) ulica puszkina...co do cen i sprzetu dokladnie Ci teraz nie napisze - dawno tam nie zagladalem, bylem jeszcze gdy silownia sie nazywala 'amigo'

co do 'goliata' jest on niedaleko wyzej wymienionej silki...na ulicy elsnera - w budynku szkoly podstawowej (numeru nie pamietam); są 2 pomieszczenia...w jednym masz kilka ławek do wyciskania na płasko i kilka do wyciskania na skosie (góra) , maszyne do wycisku na barki, ławeczki regulowane (+stojaki) np. do wycisk. francuskiego czy rozpietek, 2 rowerki i caly zestaw hantli; na drugiej sali masz wyciagi na plecy (poziomy-dolny, górny) drążki, bramę, lawke do wycisku z gryfem olimpijskim (na drugiej sali masz gryfy 12.5kg), stojaki pod przysiad, suwnice na nogi (wspiecia stojac, wspiecia siedzac na lydki, suwn.do wypychania, prostowania ,, uginania nog), a tkaze suwnica do wycisk.na barki /czy tez skos -dół oraz lawki do robienia brzuszkow i porecze (moze o czyms zapomnialem)

instruktorzy - 2 kolesi lub laska, ktorzy zamiennie przebywają na siłce; klimat - mi sie podoba trzeba poprsotu troche polazic i sie przyzwyczaic, zawsze leci jakas muza, szatnia z wlasnymi szafkami + prysznice (troche zniszczone pomieszczenie ale to male wady)

i to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no banan powiem Ci ze zdziwiles mnie troche tymi cenami myslalem ze w wiekszych miastach to karnety chodza w ok. 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377


a i dam troche fot, kiedys zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377


to jest ta sala w ktorej glownie cwiczy sie plecy/nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skuteczny sposob na chec do treningu

Następny temat

dlaczego nie moge kupic...

WHEY premium