SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainery w praktyce

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6060
ja jako przedstawiciel ektomorfików, musze powiedzieć, że mnie zapycha gainer po treningu , ale daje rade jem, tzn. męcze posiłek godzine po odżywce.
Lepsze wyjście carbo/vitargo/itp + whey ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
stosuje sie głownie weglowodany prostsze po treningu nawet nie w celu odtorzenia glikogenu tylko stymulacji insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
f***master ale z tego co pamiętam ok 1g cukrów/1kg masy ciała skutkuje wyrzutem insuliny

a to dla 80kg zawodnika przykładowo 80g glukozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Heh Gainer odżywka napewno nie dla mnie ;] Jednakże dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem, SOG się należy, dobra robota ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie pamietam wartosci , ale raczej napewno 1g/kg to duzo, wydaje mi sie ze mniej.
a no i pamietaj ze bierze sie mase beztluszczowa ciala jesli nawet. ale jak mowie- 1g/kg to stanowczo za duzo by bylo patrzac na żywienie diabetyków chociazby (ale pewien nie jestem a do ksiazki nie chce mi sie zagladac/szukac poczekam az Marek napisze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
przestancie z tym uzupelnianiem glikogenu po treningu, w przypadku redukcji. wlasnie na redukcji masz palic tluszcz a nie magazynowac glikogen. Po za tym na treningu, w przypadku kiedy jesz 5 pelnowartosciowych posiłkow dziennie, nie wypalisz glikogenu do zera, czesto nie wypalisz nawet jego 50%. Nie ulegajcie schematom lansowanym przez producentow smiecia - cukru pudru -carbo. Nie mylcie carbo z Vitargo, maltodekstryn wysokozcukrzonych ze skrobia zbożową. Te produkty inaczej wplywaja na wyrzut insuliny , a zatem tez inaczej wplywaja na odkladanie sie tkanki tluszczowej lub nie. Ekto moze pic te cuklry w proszku ale czy nie lepiej jak zje cos smacznego po treeningu ?
pozdr
mc
]

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przeciez nikt o tym nie mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
a na poprzednej stronie to o co pytano ?
nie jestem taki szybki w odpowiedziach jak Wy.
pozdr
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2008-05-09 09:20:42

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2008-05-09 09:20:53

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
aa sorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4507
Gainery w praktyce moim zdaniem to wywalanie pieniedzy w bloto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy jako suplement ( wersja z przed lat )

Następny temat

jeszcze znalazlem cos takiego :..

WHEY premium