SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainery w praktyce

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
1. ja bym pij gainera a potem w domu posilek jak Ci to roznicy nie robi

2. w/g mnie ma to sens jesli nie mozesz w posilkach dostarczyc odpowiedniej ilosci kcal, ofcorse byle ten gainer to nie sama glukoza czy maltro

ale poczekaj lepiej na Pana Marka hrr btw. dziękuje za gratisy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776861
Dzięki przyjacielu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Rion:

Markiem C. nie jestem ale z art. wywnioskowalem ze jesli do 40 min po treningu jestes w stanie spozyc pelnowartosciowy posilek po wypiciu gainera to nie ma przeciwwskazan. Oczywiscie najlepiej byloby brac szame na silke i jesc od razu po treningu bez picia zadnych gainerow ale wiadomo jak to jest

Co myśli Pan o przyjmowaniu pomiędzy posiłkami porcji gainera celem podnisienia kaloryczności diety czy takie działanie ma sens

IMO ma sens jak najbardziej.

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
pod warunkiem ze nie tyjesz w tluszcz (no i jaki to bedzie gainer /)

pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776861
Więc tycie mi nie grozi panowie jednak ten gainer który teraz jem lipa straszna gainbolic czyli dolna półka i zmieszałem go z protein50z vitala żeby miał białka więcej .Jego stosuje tylko po treningu i czasem miedzy posiłkami wrzuce.

Te suple muszę dojeść bo wygrałem jakiś czas temu ale jak się skonczy wezmę się za mutant mass (tego kupiłem z polecenia).

Ale oczywiście dieta podstawa głównie cycki ale ostatnio karkówka i wołowina i mnie zagościła

pozdrawiam i dzięki za odpowiedz

sog komu wejdzie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
wychodzi, że jedyne wartościowe produkty na rynku dla osób niechcących sie specjalnie utyć to up your mas i dorian yates lean gain. Mam tu pytanie - kończe trening dosyć późno i wypiłbym około 100gr któregoś z powyższych gainerów to potem w domu po max 1h wystarczyłby juz posiłek z biłka i warzyw? czy jednak dawać jeszcze węgle złożóne? Celelm nie jest masa za wszelką cenę (mam 176 cm i praowie 90 kg, ale raczej zrzucenie tłuszczyku i poprawa jakości umięśnienia.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
to ile masz spozyc tego gainera zalezy od jakosci treningu, od calodniowej diety ( na pewno nie wypalisz calego glikogenu na treningu), jak i od tego co ma byc spozyte na ten ostatni i zarazem wazny posilek po treningu. wszelaki nadmiar energii latwoprzyswajelnej ( na szczescie chcesz stosowac dobre produkty) przy lekkim treningu , moga sie przyczynic do powstawania n iechcianej tkanki tluszczwej.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
w temacie gainerow
ektomorfik moze stosowac prawie wszystkie gainery jakie sa dostepne na rymki, jemu i tak moze byc to za malo. jednak ktos kto tyje powinien naprawde stosowac tylko produkty z wyzszej polki do tego o proporcjach bialek do wegli jak 30/60 lub jeszcze nizszej.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
a co z dylematem czy po wypicciu solidnej porcji dobrego gainera koło 19 czy godiznę potem jesć jeszcze węgle? W łózko około 22

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2008-11-20 12:51:54

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jw
zalezy od calosci postepowania dietetycznego i treningowego w ciagu dnia.
jesli masz niedobor kalorii do tego trening byl mocny , jedz posilek i pij gainera , ale jesli jesz regularnie w ciagu dnia do tego trening byl np same rece a kraty na brzuchu nie masz to raczej uwazaj z gainerami.
kolejna sprawa w tych przypadkach polecam pic gainera po posilku nie przed , tlumaczylem to nuz spororazy.
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy jako suplement ( wersja z przed lat )

Następny temat

jeszcze znalazlem cos takiego :..

Wiecej