SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer czy samo bialko? / olimp, bx

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Witam- z tej racji, że kupuje tylko produkty olimpu lub bx , dlatego wiec pisze w tym dziale i moje pytanie pierwsze jest takie:
- CO lepiej kupić- gainera ( jeśli tak to jakiego) czy białka( to samo) jeśli trenuje KB mocno intensywnie 5-6 razy w tyg, a moim celem jest oprócz uzupełnienia mojej diety , także pozbycie sie tłuszczu, i zamiast tego mięśnie , nie chcę sie otłuszczać.


i pytanie nr 2 odnośnie pkt z olimpu- jeśli mam zebranych kilkaset pkt i chcę za te pkt kupić odżywki to mogę wysłać wszystkie te pkt na jednym formularzu i wpisując tym samym wszystkie odżywki jakie chcę na formularzu?


oraz- jakie polecacie gainery lub białeczka z olimpu lub bx??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli dasz rade dostarzac węgl. z diety to dobrze by było -w takiej jak zamierzasz sytuacji.
wtedy więc pozostawałoby do kupna białko; np. prolongatum, sp80 itp.[jakie już dopasujesz]

jeżeli chodzi o konkurs to nie jestem za bardzo "w temacie" jesli chodzi o szczegoly, ale w postach podwieszonych bodajże jest link a wyjaśnienia sa dkładne; mam nadzieje, zę sobie wobec tego poradzisz i rozwieja sie twoje wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
dostarczyć węgli z diety postarałbym się i myślę że by dało rade
a jakie mam dopasować? Nie wiem za bardzo które by było dla mnie najkorzystniejsze ( nie za wysoka cena, a żeby tak na ponad 1.5 miesiąca starczyło to musi być gdzieś od 3200 do ponad 4000g)

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja mysle,że najprędzej odpowiadałych uniwersalnym potrzebom obydwa z wymienionych.

ostatnio ich cena- mam nadzieje, ze nadal- dośc niska więc byłoby to akurat pod to czego oczekujesz...

napisz ile w przybliżeniu i o jkaich porach chciałbys je brać.

natomiast jeżeli z węgl. czasami mogłoby byc krucho to można jeszcze dodatkowo dorzucic jakąś niewielką ilość carbo lub nawet lepiej gain bolic-a

i napisz jeszcze ile $ chcesz na to wszystko przeznaczyć- wtedy może coś -jeżeli sam bedziesz miał problemy- sie wyszuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
chciałbym brać max 2 porcje dziennie czyli ok tych 70 g, w szkole i po treningu czyli ok 10 lub 12 i ok 19:30 lub 18:30, chyba ze zamiast w szkole gdzie białko mógłbym jak i to robie dostarczyć np, z serka wiejskiego , brać przed snem. Nie wiem dokładnie ile powinno się brać i o jakich porach tylko tyle co z opisu produktu na stronie.
Po prostu szukam czegoś co zamieniałoby mój tłuszcz na mięśnie oraz dostarczało dodatkowych ilości białka przy moich mocno intensywnych treningach. Mam uzbierane pkt z olimpu nie za dużo ale chciałem wymienić je właśnie na witaminy , chela mzb, potas, bcaa i coś białkowego na dłuższy okres czasu czyli dajmy min 1.5 miesiąca. PKT nie mam za dużo ale mogę je przeznaczyć np. tylko na białko/ ewentualnie jak by coś zostało to na inną dodatkowo odżywkę a resztę kupić

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
białko podstawa, prolongatum świetna opcja lub SP80 + ew. gainbolic, bdb źródło węgli z cennym białkiem

Zmieniony przez - Patriot_ w dniu 2008-12-21 23:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
A czy ta duża zawartość węgli w gain bolicu nie otłuszczy mnie??

to więc potrzebuje zestaw białka dajmy te sp80 + gain bolic 6000 (4000 g) powinno na długo starczyć bo i tak nie brałbym tego dużo... tak dla uzupełnienia w pkt z olimpu wynosi to 437 pkt.. kurde mam 244 ewentualnie moze dobije do 300 ale to i tak za mało:-/ biorąc pod uwagę że brałbym SP 80- 3200 g oraz GB 600- 4000 g

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
jak bedziesz bral okolotreningowo/ rano/ nie na noc -to nie
jak dieta bedzie dobra a nimi bedziesz ja uzupelnial to nie martw sie o nic
zamiast gainbolica mozesz kupic mniej carbo (po treningu)

Zmieniony przez - Patriot_ w dniu 2008-12-22 10:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A czy ta duża zawartość węgli w gain bolicu nie otłuszczy mnie??

NIE
to nadmiar kalorii dziennie przez pewien czas mozecie otluscic
jednak GB z racji duzej ich ilosci jesli dieta jest juz dostateczna w nie nie bedzie pomocny w Twoim celu :D
jesli POTRZEBUJESZ te kalorie i te weglowodany np ze wzgledu na treningi to smialo BIERZ !

to więc potrzebuje zestaw białka dajmy te sp80 + gain bolic 6000 (4000 g) powinno na długo starczyć bo i tak nie brałbym tego dużo... tak dla uzupełnienia w pkt z olimpu wynosi to 437 pkt.. kurde mam 244 ewentualnie moze dobije do 300 ale to i tak za mało:-/ biorąc pod uwagę że brałbym SP 80- 3200 g oraz GB 600- 4000 g

Nie nastawiaj sie prosze na to ze musisz brac malo ...
powienienes brac TYLKO i AZ tyle aby sprostac NIEDOBOROM diety
NIC WIECEJ ale tez NIC MNIEJ :D

potraktuj bialko jak piers z kurczaka a gainbolicajak ryz:D
i w podobny sposob wprowadzaj je do diety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Dobra więc jakie postanowienia? brać SP 80 i do tego gain bolica czy coś innego??
Aaa i jak bym miał to dawkować??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja bym raczej ci radził

PROLONGATUM + CARBBX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołuch świąt życzą P. Głuchowski z rodziną ! :)

Następny temat

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ...

WHEY premium