SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dynamika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam 19 lat w tym roku waże chyba 70kg lecz w walce nie jestem dynamiczny (w walce ulicznej bo nigdzie nie ćwicze) czy mam szanse wogole to zmienić? może zna ktoś z was sposoby na to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
zapisac sie na treningi

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2905
Dobrze by było jak byś coś potrenował. Na dynamikę dobre są ćwiczeńa z małymi ciężarkami np walka z cieniem lub bieg bokserski. Możesz też na siłowni ćwiczyć wykonując wszystkie ćwiczenia dynamicznie. Ale naprawdę najlepiej by było jak byś się gdzieś zapisał np. na boks

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
j/w - zapisz się na coś
sooro walka z cieniem z ciężarkami jest rczej odradzana ponieważ bez podstaw techniki może się nauczyć złych nawyków które później będzie trudno wyeliminowac, bieg bokserski może być


Zmieniony przez - kwas w dniu 2004-03-09 17:08:04

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2905
Masz rację kwas ale jak się zapisze na coś to walkę z cieniem może robić

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wytłumaczy mi ktoś na czym polega bieg boxerski :) tak wogole macie po sogu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
wiesz jak wygląda skip?
to taki bieg z podnoszeniem kolan do góry
te ćwiczenie wykonujesz w miejscu jednocześnie rękoma wykonujesz wymachy proste rękami
wygląda to tak że w miejscu (niekoniecznie) jednoczesnie na zmiane podnosisz kolana , i uderzasz prostymi, wykonujesz te ćwiczeni jak najszybciej

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
1) zapisz sie na thai , kick albo na zwykły boks poznasz tam i opanujesz
podstawy technik ( bo nawet jak beddziesz miał dynamike to jak bedziesz napie*****ł cepy to wiesz lipa )

2) najpier rozgrzewka bieg około 15 min a potem trening szybkosciow - dynamiczny który tak wyglądał mniejwięcej
jak ja cwiczyłem boks to jak robilismy dynamike to ustawialismy 8 stacji [ 1walka z cieniem z cięzarkami , 2 walenie w opone pałą(taki sam ruch jak przy rąbaniu drzewa jak nie we ktos o co chodzi) , 3przeskakiwanie przez gume na wysokoci 20 cm guma była ustawiona , 4wyciskanie ciężarków do góry , 5pąpki na krzesłach , 6 rzucanie piłką lekarska o sicane (pozycja boxerska i tak jak sie cios prosty wyprowadza to tak samo z piłką tylko ze sie piłke wyżuca ) ;7brzuszkki z piłką lekarską przy wyproscie żucało sie piłke dwurącz o sciane ;8 na drązku nogi na drabinkach a ręce trzymamy na drązku i tak jakby pąpki sie robi tylko dowrotne )

robilismy 4 obiegi każde cwiczenie 30 albo 45 sekund nie pamietam a przerwy pomoedzy stacjami 30do 45 sekund a pomiedzy seriami to po I okregu 2min po II- okregu 3min i po III i IV- 4 min .
cięzary jakie stosowalismy były bardzo mało np. walka z cieniem 3kg na ręke ciezar na wyciskanie sztangielek to cieżar około 5 kg i przy tych cwiczeniach najawarzmniesze było to zeby je wykonywac z jak największą szybkością ]

To co zapisałem to np. walka z cieniem to musisz w klubie albo ktos musi Cie z kumpli nauczyć bo tak to ci nic nie da tak samo zobacz trening na worku boxerkim jak ktos umie podstawy to podywyżasz se szybkosc technike timing , sie ciosu a jak ktos nie umie to zawsze jest tak że wali jak dzik i d otego może se kontuzje zrobic cos może piznąc w nadgarstkach itp więc radze ci idz na jakis sport walki albo popros kumpla któy sie zna żeby ci pokazał podstawowe kroki poruszania sie jak sie wyproawdza prawidłowo ciosy i cwicz przed lustrem



pozdro tobie i zapraszam do jakiegos klubu

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2905
Tam napisałem jak idzie bieg bokserski
https://www.sfd.pl/temat84365/strona6699/#eot 

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
"każde cwiczenie 30 albo 45 sekund nie pamietam a przerwy pomoedzy stacjami 30do 45 sekund a pomiedzy seriami to po I okregu 2min po II- okregu 3min i po III i IV- 4 min"
nie za duże przerwy w porównaniu do czasu ćwiczeń???
ćwiczenia na stacjach też chyba powinny być większe?

"walka z cieniem 3kg na ręke"
nie za dużo?? Po ćwiczeniu takimi ciężarami masz nadal zdrowe stawy??

napewno chodziłeś na boks??

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
mówie że nie pamietam dokładnie ale to se sami dopasujcie jak wam odpowiada taki trening . wiesz ja waliłem i dawałem z siebie wszystko a nie na zegrak patrzyłem .
pozdro dla miłosników tych sportów walki

trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Roszkiewicz wygrał uniwersytecjie mistrzostwa USA

Następny temat

Pompki?

WHEY premium