SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzo czy mało??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
spokojnie tylko. Rob sobie 3*10powt i dodawaj po 2,5kg na tydzien..

Po roku wychodzi 180kg.. tyle ze to sie nie uda takbe przerwy...

w miedzyczasie jak p doloweniu kolejnych 2,5kg nie wykonasz 3serii po 10 powt masz:
-zrobic tydzien wolnego dla plecow!
-zmniejszyc po powrocie ciezar o 105 i pozuwac sie powoli (2,5kg/tydz) do przodu.

PS: te 180kg ta metoda moze zrobisz za 2-3 lata, ale zrobisz!

cholera... ja sie uparlem na 300 w 6 miesiecy, ale jakos tego nie widze.. 200 na klate to juz "latwizna", hehe

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja mialem w grudniu 200kg przyatakowac, ale powoli zaczynają sie schody i nie wiem jak to bedzie

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Rob jak polecilem autorowi a bedzie dobrze, jak sie zatrzymales to nawet zwykly tydzien przerwy bedzie owocowal przez jakies 3 tygodnie. Jak chcesz wyniku to nie rob wiecej jak 5 powt w zadnej serii, chyba ze na dopompowanie w ost serii max 10 p...! Dluuuuga progresja na malo powt...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-09 00:00:16

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
powolutku do celu bez przegięć i rzeźni

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
powoli do przodu malymi kroczkami a bedziesz wielki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Na przyszłość będę kasował takie posty. Co znaczy wstyd ? Chodzisz na siłkę po to, żeby się popisywać przed kumplami ? Jeżeli tak, to najlepiej się nakoksuj po uszy i ćwicz na 250. Wtedy będziesz "kozak".

Jeżeli ćwiczysz dla siebie to ciesz się i bądź dumny z każdego kilograma który podniosłeś - bo inny zamiast tych 50 kilo wolałby iść na wódkę.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek - rekordy

Następny temat

co z tym zrobic? fotka

WHEY premium