SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duza dvpa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
Witojcie. Od dłuższego czasu mam problem z duzymi miesniami posladkowymi(po ostatnim cyklu aż porobily mi się rozstępy ). Wcześniej na rzezbie troche spadło ale znowu robie mase i problem wrocił. Jesli chodzi o jakość to nie jest to tłuszcz tylko mięsien (jak napne to jest bardzo twardy), może powinienem robię jakoś inaczej martwy ciąg, martwy ciąg na prostych nogach i wypuchanie na sownicy(przysiadow nie robie). Prosze o pomoc i podpowiedzi. Reszte info jest w moim profilu.

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przy martwym ciągu zawsze będą pracowały pośladki,nie przejmowałbym się tym.Biceps czy klatka też ci zapewne rosną,to też stanowi taki problem?Ale dziwi mnie jedna rzecz: Dlaczego nie robisz przysiadów? To podstawowe ćwiczenie.Nie tylko nóg,całego ciała.

Poza tym takich tematów było multum,używaj wyszukiwarki następnym razem.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-11-21 15:03:53

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
jakoś zawsze się bałem ciężaru w przysiadach. zamiast przysiadow zawsze robilem wypychanie na sownicy. dzeiki za odp. może ktoś jeszcze coś powie.

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a na suwnicy się nie boisz ciężaru- wszak niby jest tego dużo więcej...

proponuję więc nie szukać wymówek a wziąć sie za ciężką pracę

ponadto dziwny jest ten nagły wzrost mięśni pośladkowych- w pewnej mierze m,ożna by temu zaradzić ale sądze, ze demonizujesz -bo niby od czego ten obszar miałby sie rozwinąć w tak niespotykanym tempie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
bo w pasie mam 85 a w biodrach 103cm. zawsze mialem takom douza dvpe. niby czemu sie op*****yam? bo nie robilem przysiadow.

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
niby czemu sie op*****yam? bo nie robilem przysiadow

Dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM

Następny temat

Kulturystyka a sporty walki

WHEY premium