SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duże ilości twarogu %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Charon z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
witam, mam takie pytanie czy ktos z Was prbowal, ale spozywa duze ilosci twarogu jako zrodla bialka chodzi mi o ilosci ~1000g bo ja ostatnio tyle spozywam i cos moj zoladek zle reaguje i jaka moze byc tego przyczyna, dawniej spozywam ok 300-500g i bylo spoko,

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4502
Dzizas Krajst
Ja zajadam dziennie poltorej kochy ~> 300 gram i w dodatku rozbijam to na 3 glowne dania z tego 2 z ryzem rano i popoludniu + 2 bonusowe lajty jakies kanapki z szynka/serem . . . coz - polska ...

A na cycki narazie musze pokombinowac - wrzuce je dopiero jak dojde do 100wy wagi i nieco konkretniejszych osiagow

Zdrowej watrobki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
ups zly dzial, prosze jakiegos moda o przeniesienia, thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kilo twarogu? toż to 200g białka, jesz coś poza tym? całkiem normalne że żołądek ma dość i odmawia posłuszaństwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
hehe jem, twarog tylko jak zrodla bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1141
Laktozy za dużo w tym jest! To tak jak po piciu dużej ilości naturalnej serwatki w proszku albo mleka Kamikadze na maXa z Ciebie Psychopata SOG za wciśnięcie 1kg sera dziennie

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale chyba nie jedyne? ja kiedyś tak experymentowałem i jadem po10 jajek dziennie (rozłożone na 2 posiłki) - po kilku miesiącach też żołądek zaczął swirować. grunt to urozmaicać diete, nie wpasc w totalną rutynę, bo rutyna = nuda, a najgorsza śmierć - to śmierć z nudów




(wiem, wiem, połynąłem...)


edit: nie zgadzam się, twaróg ma znikome ilosci laktozy, choć w kilogramie moze byc już znacząca ilość (około 10 - 15g - dla porónania kg serwatki ma ponad 700g laktozy), możesz dorzucić pałeczki kwasu mlekowego jesli juz sie uprzesz na ten nabiał.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-25 13:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
1kg twarogu.... Nie wytrzymalbym tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
dobra chopaki zmieniam diete a tak na powaznie kolega jadl 1500g wiec moje 1000g nic wielkiego litra cieplej wody i przejdzie, ale czekam dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
750g przyjmowałem i było najs .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ja bym obstawial z tych skromnych informacji ktore podales jako glowna przyczyne za male ilosci blonnika. Jedz duzo warzyw albo dorzuc troche otreb do diety. I na litosc boska zroznicuj troche to pozywienie, zroznicowana odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa poprawnego rozwoju organizmu w reakcji na stres spowodowany cwiczeniami.

Zakladam oczywiscie ze 90% bialka ktore dostarczasz pochodzi z tego twarogu.

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2007-01-25 13:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
dieta jest zroznicowana wmiare mozliwosci, warzywa owoce sa, mieso tez ale poprostu chcialem poprbowac z twarogiem poniewaz zawsze latwo mi wchodzil dopoki nie weszlem z 500g na 1000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa po redukcji do sprawdzenia

Następny temat

dieta na mase na kreatynie

WHEY premium