SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

discovery i kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Otoz ogladam ostatnio na discovery program pod tytulem "Walka o kondycje" (W kazda niedziele o 14:00, polecam, fajne masy sa, podzielili ludzi na dwie grupy i jedna trenuje pod okiem wojska a druga pod okiem naukowcow na koniec porownaja wyniki ) no i tam zawodnicy z grupy sportowej (trenujacej pod okiem naukowcow i sportowcow)brali ostatnio kreatyne. Prawie wszyscy zawodnicy byli zadowoleni i mowili ze nieziemsko im pomoglo tylko jedna gosciowa stwierdzila ze na nia nic nie dziala i specjalisci uznali ze zalicza sie ona do okolo 20% ludzi na ktorych nie dziala kreatyna. Bylem zaskoczony bo myslalem ze kreatyna dziala na wszystkich (no na mnie dzialala i na wszystkich moich znajomych), tak wiec chcialem was zapytac co wy o tym . Czy na ktoregos z was kreatyna nie dzialala??? Przy okazji dodam ze ta gosciowa na ktora nie dzialalo byla chyba najstarsza w grupie. Moze to kwestia wieku???? Bylbym wdzieczny za wasze uwagi i spostrzezenia.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Jaguar moze cos nie tak brales ta kretke ha ultimate to dobra firma pozatym jak kupisz olimp czy trec to to samo bo z tego samego labolatorium fazy nasycenia nie ma sesu robic bierz 2 razy dzinnie po 5g... narka i pozdro moze kto mi da soga kiedys:) haha

Zawsze można przyciąć brąxa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723
bylo tu kilka osob na ktore kreatyna nie dzialala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Też widziałem ten program . Zdziwiło mnie to ze ta grupa wzięła tylko 5 ml przed treningiem i piała z zachwytu (oprócz tej babki) . Dla mnie to reklamą zajechało bo po takiej dawce to żadnych efektów bym się nie spodziewał , to śmieszne tylko 1 dawka 5 ml i już czują efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na jakim discovery jest ten program
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
jakto 5 ml????????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Bo ci kolesie brali kreatyne w plynie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Na normalnym discovewry byl ten program )), a co do tych 5ml to tez bylem zaskoczony, moze to byla jakas super dobra kreatyna o niezlym stezeniu ze to 5 ml odpowiadalo conajmniej 2-3 g kreatyny. Pozatym stwierdzili ze orgnizm produkuje 1g i 1g dostaje w pozywieniu, a potem pwoiedzieli ze zawodnicy dostali kilkukrotniewieksza dawke niz dzienna ilosc normalnie dostarczanej kreatyny. Wniosek ze to 5ml mialo takie stezenie ze odpowiadalo coanjmniej 5g. Ja osobiscie bralem 3-4 g i efekty byly zadziwiajace. Wiec mysle ze mogli dostawac od 3-6 g w ten sposob. Ale wogole pieerwszy raz slysze o kreatynie w plynie. Moze ktos probowal???????

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwna sprawa z ta kretyna w plynie:)??

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Więc łatwo można wywnioskować jak podświadomość może nam pomagać. Może podali im cukier lub mąkę a powiedzieli że to kreatyna, jednym słowem placebo. Ale widocznie to działa.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Nie sadze zeby to do konca bylo tak, koles ktory im to dawal mowil ze moglby im dac placebo i bylby to ciekawy eksperyment, ale to byla kreatyna. Mozliwe ze dostali jej mniej niz powinni i czesciowo efekt dzialania kreatyny a czesciowo sila sugestii, bo jesli tak dizalala sila sugestii to napiszcie mi przekonywujacego arta ze aspiryna ma swietne dizalanie anaboliczne (tak zebym uwierzyl) i bede codziennie lykal aspiryne wierzac w to mocno to nei ebde musail wydawac na odzywki ;)))))))). Jakby ktos mial blizsze informacje o tej kreatynie w plynie (czuje ze rymuje) to bede wdzieczny za podanie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
HA MAM GAZETE PRZED SOBA I REKLAMUJA TU JAKAS KREATYNE W PLYNIE HA A CZY TO DOBRE TO NIE WIEM TRZEBA SPRAWDZIC:) ALE COS TAKIEGO JEST... NARKA

Zawsze można przyciąć brąxa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna 1000 czy warto ??

Następny temat

Dibencozide magnum morze być szkodliwe

WHEY premium