SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase-prosze o ewentualna poprawe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nofatuk przeczytałem kilka artów pochodzenia nie byle jakiego na temat przyswajalności laktozy i było wypisane że produkty pochodzenia mlecznego nie mają laktozy zaś zawierają bakterie które przyczyniają się do rozkładu laktozy
Mnie tłuszcz rano nie zamula, lepiej niech sam sprawdzi jak to będzie u niego, trzeba eksperymentować żeby poznać swe ciało
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
racja z tłuszczem.
co do laktozy uwazam inaczej:
ser biały, zółty maslanka etc zawieraja laktoze, jest jej o wiele mniej niz w mleku(za sparawa wspomnianych bakterii) ale t produkty zawieraja laktoze.

mamy prawo uwazac inaczej:) ale ja troche niepotrzebnie sie czepiam bo to na prawde newielkie ilosci jak dla amatora kulturystyki...cóz...jestem idalista jesli chodzi o diety)

pozdrawiam:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
ok wniosę poprawki...
a co dać zamiast tej wędliny? może być ser żółty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
moment. Napisałeś że trenujesz na rowerze i piłkę nożną. Od tego mięśnie nie rosną. Co z siłownią?
Co do diety, wg mnie z poprawkami czy bez jest w miarę ok. Trzymaj się tylko schematu: w każdym posiłku pełnowartościowe białko, tłuszcze i warzywa. Poza posiłkami potreningowymi unikaj IG wyższego niż 50

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
na siłowni też trenuje...3 razy w tygodniu;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko, a schudnięcie

Następny temat

Jak z tym bcaa?

WHEY premium