SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę, co dodać ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męszczyzna

Wiek

22

Waga

84

Wzrost

179

Cel treningowy

siła

Staż treningowy na siłowni

od 2010 ale z przerwami dochodzącymi do roku, od 18 miesięcy nonstop

Uprawiane inne sporty

machanie ciężarkami :D

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłka w domu brak wyciągu

Dieta

puki co brak diety,, zatrucie..

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

zwyrodnienie kręgosłupa, dolne partie ciała wypadają z treningu.

Zażywane suplementy

omega3, kreatyna, witaminy a-z

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
dopiero teraz "normalnie" jem od jutra zaczynam trzymać 1 wariant i mój plan będzie taki :
http://fotowrzut.pl/9EIRG7NPMW
co 2-3 tyg będę dokładał kuskusu, owsianych i soczewicę i dojdę max do 2600 kcal ;)
dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
2600kcal to dla Ciebie chyba trochę za mało ale jesli dietę będziesz regularnie modyfikował to to może być punkt wyjścia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Stefanski
Wiecej tluszcza.


Jak kolega

Dwa razy tyle tłuszczu, bo Ci hormony padną.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
nie liczę oliwy na któerj smażę kurczaka, biorę też omegę 3 w tabsach to kilka gram jest więcej tłuszczu chyba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Niewliczanie tłuszczu użytego do smażenia nie ma uzasadnienia. Ten tłuszcz nie znika. A tłuszczu powinieneś mieć około 80 g.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
pipi94
nie liczę oliwy na któerj smażę kurczaka, biorę też omegę 3 w tabsach to kilka gram jest więcej tłuszczu chyba..


Na oliwie nie smaż,lepiej olej kokosowy/masło klarowane, a tłuszcze możesz podbić np. awokado,orzechami,wiórkami kokosowymi itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
okk dzięki za rady ;)
orzechów nie mogę mam strasznie kruche zęby (powoli leczę)
pomyślę nad awokado ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
kurde ale te 2000 kcal ciężmo mi będzie pewnie wcisnąć (pamiętam ostatnią masę skończyłem na 2100) powoli ale rosłem... i brałem na apetyt "dibencozide magnum"
macie jakiś patent na apetyt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Wciskaj na siłę, trochę trzeba się poświęcić,albo wszystko do blendera zalej woda i wypij, nie musisz nic jeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na zmiane planu treningowego?

Następny temat

Dobór treningu

WHEY premium