SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na lekki porost mięsa do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 231
witam,
95 kg, 188 cm, 28 lat

treningi: 2x siłownia, 1x brazylijskie jiu jitsu, 1x-2x treningi aerobowe (biegi interwałowe, jakies cardio w domu)

niestety pracuje w nocy po 12 godzin wiec jak mam ciag 3-4 nocek to nie mam czasu pojsc na silownie lub robic cardio dlatego troche zanizylem kalorie. w dni treningowe odzywka weglowodanowa po treningu.
Prosze o opinie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal?

Warzyw nie musisz wliczać, lecz staraj się jeść jak najwięcej, to źródło witamin i minerałów. Wszelkiego wędliny do wyrzucenia, ewidentnie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-02-03 15:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zapotrzebowanie przy 4 dniach treningowych ok 3600 kcal, zanizylem troche bo zobacze jaka bedzie reakcja organizmu - praca glownie siedziaca wiec nie wiem czy to 3200 nie bedzie wystarczajace, a jak nie to troche ryzem moze podbije? aha nabialu raczej nie bedzie w diecie bo mam uczulenie na bialko mleka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro to schemat na dnt to spokojnie możesz trzymać swój bilans kcal na poziomie 3500-3400 podbij tłuszcze kosztem węgli, co prawda organizm nie potrzebuje zbyt dużej energii w ciągu dnia, biorąc również pod uwagę Twoją formę pracy, mimo wszystko nie obcinaj tak drastycznie kcal, w dni wolne od treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki za rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka jest roznica między surowym jajkiem a ugotowanym

Następny temat

Ćwiczenia? Dieta? Pomoc?

Wheya