SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny początkujący

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
kiedy sprawdzić wagę? chciałem zbaczyć czy są efekty diety i czy mam ciąć kcal czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 774
Rano, na czczo. Myślę, że raz w tygodniu wystarczy, będziesz widział czy idziesz w dobrą stronę;) Ale jak dla mnie najbardziej miarodajne wyniki są gdy ważysz się co miesiąc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Niech pan sobie daruje te 6 posiłków i przygotuje 3-4 posiłki (tak żebg byl pan pojedzony) to nie jest 5000kcal zeby to rozkladac na tyle posiłków, 2300kcal to mało zwłaszcza przy nadwadze, niech pan zacznie z 2500-2800kcal i co tydzien weryfikuje swoją wage zawsze rano naczczo (bo jak sie wody wypije to wiadomo ze sie jest cieższym a chcemy dokladne wyniki) i w razie wzrostu wagi obciąć kalorie o 100-150kcal i za tydzien znowu wazenie (0.5 kg do max 1kg na tydzień wystarczy bo mozna sobie zepsuć metabolizm) no i jak zrzuci pan tyle ile bedzie chcial to co tydzien dokladac po 100 150kcal az waga przestanie spadać i pozostanie bez zmian. A co do jeszcze jedzenia to nie bać sie tych sosów bo przecież można spokojnie zrobić fajny sosik pomidorowy bez zbędnego tluszczu i prostych cukrów i do ryzu czy makaronu suchego jak znalazł albo do twarożku zblendować sobie np banana bo owoc po zblędowaniu daje gęsty sosik(mnie osobiście cofało jak myślalem o twarogu suchym) polecam popatrzeć na forum w dziale z przepisami ;) i niech pan nie podchodzi do tego tak restrykcyjnie z liczeniem kcal warzyw, dieta ma być przyjemna przedewszystkim bo szybko sie zrezygnuje, i zamiast tej paskudnej szynki z indyka czy kurczaka lepiej kupić same piersi czy caly szkielet, obkroić ze skóry i po ugotowaniu czy duszeniu fajne do chleba czy salatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Dokładnie to dieta ma nam służyć a nie my jej,ja obecnie jem 3 posiłki dziennie i nie widzę żadnej różnicy gdy jadłem ich 5-6 wybierz sobie jakiś dzień np. niedziela i co tydzień sprawdzaj sobie wagę na czczo w ten dzień.Najważniejsze to dużo czytaj i rób tak aby ci dieta smakowała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
Ogólnie dwa posiłki w pracy po 125g mięsa z ryżem mógłbym zjeść na jednym razem tylko często pracuje po godzinach lub siedzę na spotkaniach i jakbym zjadł za jednym razem koło 12 to o 16 byłbym głodny a np z pracy wyjdę o 18 to już mnie ssie... i pojawia sie pokusa podjadania.
W sumie jedząc 2300-2400 kcal nie czuję się głodny jakoś mi to nie dokucza mocno. Wcześniej jedząc dużo słodyczy i objadając się kanapkami ciągle miałem ochotę na coś do jedzenia. Wasze rady są mi pomocne :) pochwale się za dwa tygodnie dobrymi wynikami (mam nadzieje) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
cukier tak działa niestety,rób jak ci jest wygodnie jak wygodnie ci jeść 6 posiłków to jedz a jak wygodnie 3 to jedz 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
obecnie trzymam 2300-2400 kcal B-180 T-107 -W-180 Po 7 dniach - 1kg ciąć czy trzymać dalej to zapotrzebowanie. Przypuszczam że woda zeszła tylko i może coś trzeba uciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1422
1kg to porządna kupa :) zmierz obwody i porównaj co 2 tygle

--JP--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1632
Moim zdaniem powinnes wiecej jesć 2400 kcal to troche malo jak na taką wage moim zdaniem. Ja waze 107 kg i redukuje w tej chwili na 3400 kcal. Zbijesz wage do 100 kg i co potem bedziesz jadl 1500 kcal ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Też jestem tego zdania co przedmówca. Zbyt szybko wpadłaś na niski podaż kalorii. Kiedy pojawią się zastoje, to wtedy wylądujesz na diecie głodówkowej.
Poza tym 1kg na tydzień, to Bogu dziękuj, że leci aż tyle. Ty myślałeś, że spadnie 10kg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 65kg

Następny temat

dieta na mase do oceny 72 kg

WHEY premium