SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta - zasada 100g wegli dziennie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1408
pewnie tak :) dodam jedynie, że prawie wszystkie osoby proszące o ocenę diety zamieszczają w ostatnim posiłku białko + tłuszcz. Nie ma tam węgli. Nie przypominam sobie aby Karmowski,Tomasz Lech, Piotrkowicz, jedli na ostatni posiłek węglowodany a nie białko + tłuszcz.

ps zatem przestrzegam przed profesjonalizmem niektórych "doradców"- bo internet to może śmieciowisko ale przy odrobinie chęci i zapału wszystko tam jest jak na tacy.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 16:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
"Nie przypominam sobie aby Karmowski,Tomasz Lech, Piotrkowicz, jedli na ostatni posiłek węglowodany a nie białko + tłuszcz. "

masz jeszcze jakieś ciekawostki?
tym razem przydatne w dziale:odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
gościu rozpiedala z każdym swoim postem.

A co do Karmowskiego, nie śledze, ale po zobaczeniu co wyczynia tutaj(zaczerpnięte od jednej ze znanych i szanowanych w środowisku trenerek, bo ja przecież trenerem nie jestem tylko się nim "mnienię"), nie wiem jak gość może być trenerem i szkolić innych, dobrze że chłopak z kontuzją tego treningu nie skończył.







Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-06-30 16:49:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1408
Słuchaj chłopie masz fajną sylwetkę- czyli taką do jakiej ja zmierzam - więcej rzeźby to "pedał" w generalnym odbiorze, Z wieloma Twoimi komentarzami się zgadzam- pewnie w większości odnośnie treningu, i części odnośnie diety, ale po co ten jad. Jeźeli Ciebie jako trenera obraziłem to przepraszam, masz niezłą żeźbę i pewnie wiedzę jak to osiągnąć, ale jak ktoś krytykuje innego uczestnika forum bo ma odmienne zdanie odnośnie kluczowych spraw bo tak - to sorry ja sie na to nie godzę Będę sobie jadł białko na noc i tłuszcz z np cholesterolu (jajka tłuste mięso) bo... bo właśnie co mam dawać linki za każdym razem??? Mnie interesuje aby ktokolwiek mi powiedział np jesz kaszę gryczaną zamiast ryżu ale i tu 2 tabelki np wartości odżywczych i indeksu glikemicznego itp. Bo tak to TY i Ja będziemy pierniczyć bez sęsu tylko po to aby pokazać w sumie niewiadomo co.

PS ja Przepraszam ze zwojej strony

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 17:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
za długo jestem w internecie by mogło mnie tu coś urazić, "znawcy" przychodza i odchodza, ja niezmiennie jestem tu prawie od 10 lat, więc jak jakiś "no name" z 20% bf mówi, mi że się nie znam na odchudzaniu, to może to co najwyżej wywołać uśmiech na twarzy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 835
łał działo sie ,koniu151 a ty mozesz cos doradzic w sprawie mojego sposobu odzywiania tu w temacie?bylbym wdzieczny za jakies wskazowki z twojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1408
Koniu151
za długo jestem w internecie by mogło mnie tu coś urazić, "znawcy" przychodza i odchodza, ja niezmiennie jestem tu prawie od 10 lat, więc jak jakiś "no name" z 20% bf mówi, mi że się nie znam na odchudzaniu, to może to co najwyżej wywołać uśmiech na twarzy.

widzę że się nie polubimy
ok z ciebie to jednak mało dyplomatyczny koleś jest- ok to jedziemy merytorycznie zobaczymy jaki z ciebie tzw "trener"- bo narazie to z wiedzą o diecie cienko a nawet miernie.
1.powiedzialem pokaż mi który z powyższych trenerów je węgle na noc a ty mi z treningiem karmowskiego- nie pytałem o trening a o węgle, zatem potrafisz czytać ze zrozumieniem??!!!!!!!!
2.tak ja mam 18-20% bf a ty pan trener ok 12%(ocena ze zdjęcia) zatem nie porównuj się bo się ośmieszasz np z Czerniewiczem czy Owcą z Wk. dla mnie 12% jest ok i więcej nie potrzebuję ale od trenera trzeba wymagać czegoś więcej. Zgadza się???
3 i to lawirowanie aby wyrwać klienta = żałosne :)


Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 21:58:28

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 22:29:30

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 22:40:51

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 22:45:58

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-06-30 22:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Nie wiem skąd Ty się urwałeś, ale jak wg Ciebie tak wygląda merytoryka, to przy rejestracji na tym portalu powinni wymagać czegoś więcej niż ukończenia szkoły zawodowej(tak, wiem masz 2 doktoraty i trzeci tuż przed obroną). Także patrz moja wypowiedź wyżej.

A tak by rozwiązać Twoje wątpliwości(skoro Ci 3 panowie to dla Ciebie wyznacznik wiedzy):

"W Polsce na szeroką skalę zagadnienie jedzenia węglowodanów na noc wprowadził tak naprawdę dopiero kulturysta Michał Karmowski, opisując tą metodę na jednym ze sportowych for. Co mówi nauka na temat jedzenia węglowodanów na noc."



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-06-30 23:46:32

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1408
a co mam powiedzieć, 12% bf nie moze być wyznacznikiem wiedzy tak jak 20% prawda?a o diecie możemy sobie podyskutować o ile 10 lat na forum to wyznacznik wiedzy - taki jak mó j czyli obserwowanie forów od dłuższego czasu:)

właśnie wracam do problemu który zawodowiec z ww używa węgli w ostatnim posiłku?


Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-07-01 00:01:09

Zmieniony przez - ass1981 w dniu 2014-07-01 00:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
także proponuję mniej obserowania,a więcej pracy nad sobą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kim ja jestem :) endo mezo ekto

Następny temat

Czy dobre kalorie i makroskładniki w diecie?

WHEY premium